Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - i znów szkło i znów na niebiesko :) - Erato - 05-27-2014

(05-26-2014, 08:06 PM)craftingbydominique napisał(a): Bardzo ciekawe dywagacje szklanne sie odbyly, zanotywywuje Smile
Pieknie zmieszalas kolory, delfin ciemny lepszejszy, cale trio bardzo urokliwe.
Domi kup sobie koniecznie te szklane żele Viva Decor, są boskie Heart


Zaraz zaraz.. Jakie trio? Są dwie salaterki Biggrin


RE: Decu każdy może - i znów szkło i znów na niebiesko :) - Ginger - 05-28-2014

Aaaaaa to teraz rozumiem chociaż nie rozumiem co z tym lakiero-klejem...czyli taki troszkę jak by nie działający jak producent obiecuje.To chyba nic nowego.Jednak mimo tych problemów efekt końcowy jest więcej niż satysfakcjonujący .Wręcz rewelacyjny!

Jak będę chciała ozdabiać szkło to wiem do kogo mam się zwrócić o rekomendacje produktów.


RE: Decu każdy może - i znów szkło i znów na niebiesko :) - Erato - 05-29-2014

Rudzielcu, dziękuję pięknie Smile

Michy wciąż lekko lepkie. Może je jeszcze raz podgrzeję ździebko Furious


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Erato - 06-15-2014

Abaskowe cuda po truskawkach mnie tak zachęciły i zauroczyły, że musiałam popełnić swoją łubianeczkę - ona taka mała, po jednym kilu truskawek Tongue
Będzie na balkonie pojemnikiem na sekatory (nie pytajcie, dlaczego na jednym niewielkim balkonie mam cztery sekatory, ale mam Naughty )


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Vika - 06-15-2014

Po jednym kilu czy nie po jednym, ale godnie ta łubianka się prezentuje, no i dodatkowo fioletowo i bratkowo, to nie mam wyboru - lubię!

P.S. Nie kazałaś, to ja nie pytam po co Ci na jednym małym balkonie aż cztery sekatory.
Ale wiedzieć to bym chciała......


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Ginger - 06-15-2014

Toż to cudo jest! Ty i Hanka tak mnie bardzo zachęcacie,ze chyba ja i jakąś udekoruję.Jak to po co sekatorów tyle..a no bo do Lawendy zapewne inny i innego kwiecia.Każda roślina ma własnyWink


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Erato - 06-15-2014

Poczułam sie zmuszona wydać oficjalne oświadczenie Big Grin
Otóż cztery sekatory na jednym balkonie potrzebne mi są do tego, aby je włożyć do bratkowego koszyczka Thumbup
Przecież taki koszyczek pusty to bez sensu, nie? Angel


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Virgo_777 - 06-15-2014

Big Grin Erato, ot sens i logika, bo jakże mogłoby być inaczej... Smile
Łubianeczka urocza, bardzo fajnie w środku wypełniona kropami. No, że nie wspomnę o przeważającym kolorze Wink Bratki, uważam, idealne na balkonowy koszyczek.


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - DecouDream - 06-15-2014

Er, świetny koszyk, cel jeszcze lepszy. Suuuuper!


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - wiolka42 - 06-15-2014

Lubię bratki z fioletowy kolor uwielbiam . Jestem na tak .