Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - abask - 06-16-2014

Śliczna, bratkowa łubianka Wink)) Bardzo mi się podoba Wink


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Erato - 06-16-2014

No, Hania zatwierdziła Clap
Dziękuję za miłe słowa dla bratkowej - bardzo fajna robota z taką łubianką, spinac sie zanadto nie trzeba, bo i tak nie będzie gładko i równo :p


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Shanna - 06-16-2014

Bratki lubie, fiolet lubie, truskawki lubie, wiec i lubianka mi lezy. U nas truskawy tylko w plastikach mozna kupic. Lubianek niet.
Z sekatorami czy bez, piekna jest.
A ja nie wnikam w kwestie sekatorow. Raczej co znaczy maly balkon....dla jednego blokowy metr na metr dla innego tarasTongueTongueTongue


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - abask - 06-17-2014

A co tam Hania miała zatwierdzać? Piękna jest i tyle Wink
Właśnie szukałam bratków na łubiankę bo tak mi się ci łone spodobały Wink


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Erato - 06-17-2014

(06-16-2014, 11:55 PM)Shanna napisał(a): Bratki lubie, fiolet lubie, truskawki lubie, wiec i lubianka mi lezy. U nas truskawy tylko w plastikach mozna kupic. Lubianek niet.
Z sekatorami czy bez, piekna jest.
A ja nie wnikam w kwestie sekatorow. Raczej co znaczy maly balkon....dla jednego blokowy metr na metr dla innego tarasTongueTongueTongue
Z pięć metrów kwadratowych... Naprawdę mały Smile

Hania, no jak to, przecież Tyś królowa łubiankowa, to masz kompetencje do zatwierdzania Wink


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - Zuza - 06-24-2014

Piękna łubianeczka.
A szkiełka turkusowo morskie jeszcze piękniejsze!Smile Nawet ze skuchami! Tongue


RE: Decu każdy może - łubianka balkonowa - gerda_w - 06-27-2014

No, z taką łubianeczką to można przejść za pan brat(ek) Cyklop i na zakupach w warzywniaczku poszaleć, o ile cztery sekatory pozwolą i nie będą się bały same zostać na balkonie Naughty


RE: Decu każdy może - Cafe du Livre - Erato - 06-30-2014

Zuzka, wiedziałam, że Ci się szkiełka spodobają Wink

gerda, dzięki - na zakupy w warzywniaku to ta łubianka przymała, no chyba że na rzodkiewki Naughty

Czasu ostatnio dramatycznie mało i nawet chęci takiej nie mam na decou, ale nie żeby tak wcale nic nie robić - zrobiłam tacę. Pomysł był bardzo prosty, a zrodził się w sklepie, gdy zobaczyłam piękny papier do pakowania prezentów z motywem pisma. Dno tacy jest wyklejone tym papierem, czytające panie i napis po bokach to transfery. Taca jest "poplamiona" Laccanticante, boki trochę postarzone pastą. Lakier - wiem, co powiecie, zbyt błyszczący jak na taką starociową pracę, ale to miał być półmat Dodgy Jak dla mnie jest to ani pół- ani ćwierćmat, tylko połysk.

A "Cafe du Livre" to nazwa autentycznej kawiarni w Marakeszu Smile


RE: Decu każdy może - Cafe du Livre - Merilon - 06-30-2014

Bardzo ładna ta taca, faktycznie ten papier bardzo fajnie wygląda. Transfery perfekcyjne :O jak na moje oko to ten lakier to taki satynowy połysk wcale aż tak nie błyszczy się ;-) jestem na tak Smile


RE: Decu każdy może - Cafe du Livre - DecouDream - 06-30-2014

Doceniam pomysł. Papier naprawdę świetny i trafnie dobrane transfery. Dobrą robotę zrobiły też plamy. A jaki błyyysk! Brawo, brawo Smile