Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - róże po deszczu - Shanna - 08-12-2014

Niesamowite. Patrze i patrze i oczu oderwac nie moge. Wieczko wymiata.
Polaczenie dolu z rozem bardzo interesujace, bo tez roz jakos nietypowo wyglada.
Teraz zrob drugie takie do komletu, ale w niebieskosciachSmile


RE: Decu każdy może - róże po deszczu - Erato - 08-12-2014

Shanna, bardzo dziękuję Smile Drugie w niebieskosciach, powiadasz... No, nawet mam pewnego pomysła Angel


RE: Decu każdy może - róże po deszczu - Shanna - 08-13-2014

Pewnie ze w niebieskim. Dokladnie ten sam motyw, wsjo to samo, ale niebieskie. Wiesz jaki boski komppet by byl.


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Erato - 08-14-2014

Kupiłam byłam kiedyś sobie lemoniadę za zbójecką cenę 9,99 Dodgy Oczywiście nigdy bym tyle nie zapłaciła za trochę gazowanej wody z aromatem, gdyby nie to, że sprzedają ją w zacnych szklanych butelkach z zamykanym korkiem i z wytłaczanymi w szkle napisami Naughty

Rzecz jasna, z uwagi na te napisy motyw nie mógł być inny, niż cytrynowy Smile Chciałam podkreślić napisy patyną, ale niespecjalnie miałam pomysł, co dalej. Więc zaczęłam ciapać patyną i farbami, w efekcie wyszło jakieś takie złachanie lekkie Smile

Robiłam już butelkę na limoncello, teraz jest butelka na cytrynówkę w wersji francuskiej Wink


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Merilon - 08-14-2014

Bardzo fajna ta butelczyna, ale błysk !


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Vika - 08-14-2014

No, zacna butelka musi być zacnie zrobiona.
I jest!

I poddałaś mi pomysł Tongue
Dzięki za inspirację!


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Erato - 08-14-2014

Vika, no w końcu bycie Muzą do czegoś zobowiązuje Wink Cieszę się, że podsunęłam Ci jakiś pomysł... Pewnie gdy zobaczę efekt, to padnę z zawiści :p

Merilon, błysk to mój ukochany lakier szklący.

Renia, lemoniada jak lemoniada - słodka gazowana woda :p Gdyby kosztowała 3 zł, to byłaby pyszna Naughty A ile bym wtedy tych butelek miała...

Nata dzięki - bardzo lubię motywy cytrynowe, trunki może mniej, choć odrobina dobrego limoncello, czemu nie Cheers


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Vika - 08-14-2014

Fakt!!! Muzaga musi czasem się wykazać w dawaniu natchnienia Tongue


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Brydzia - 08-14-2014

Piękna butla i te cieniowania u góry super pasują.A tak nawiasem mówiąc uwielbiam butle.


RE: Decu każdy może - butelka lekutko złachana :) - Erato - 08-14-2014

Brydziu, witaj w moim wątku Smile Ja też butle bardzo lubię Smile (i znam też inne, które lubią, tylko udają usilnie, że nie lubią :p )