Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Vika - 09-01-2014

Aguchna, już kiedyś Ci mówiłam, a teraz powtarzam, że szkło i okołoszklane tematy Cię lubią, idź tą drogą, daleko zajdziesz.

Kafle bardzo oryginalne, ale turkusowy bardziej, właśnie dzięki tym "nieudanym" spękom Smile


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Erato - 09-01-2014

mery nie ma co się uprzedzać Smile Ja np. różowego nie cierpię, a czasem jak ktoś tu pokaże coś różowego, to mi się bardzo podoba!

Violuchna kochana, no ja to szkło to owszem owszem - wciąż liczę na to, że się załapię na jakieś warsztaty u Ciebie...

muszka, Pawlaczka, Merilon dziękuję Smile

Hania fajna ściana co Smile Wymarzyłam sobie taką i mam wreszcie, ręcznie (!) robione płytki ceglane, jak hendmejd to henmejd w całym domu Wink (no nie w całym, tylko jedną ścianę mam taką).


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Virgo_777 - 09-01-2014

W tym roku w Sanoku oglądałam takie kafle (no prawie takie).
Ale pieca w takie to sobie nie wyobrażam.
Super sprawa takie kafle. Klimat niesamowity.


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Zuza - 09-02-2014

Ech, jak Ty coś wymyślisz to... no, nie wiem co, ale efekt jest! Tongue


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Erato - 09-02-2014

(09-01-2014, 08:05 PM)Virgo_777 napisał(a): W tym roku w Sanoku oglądałam takie kafle (no prawie takie).
Ale pieca w takie to sobie nie wyobrażam.
Super sprawa takie kafle. Klimat niesamowity.
Virgo, moje na piec się nie nadają, bo są z płyty mdf :p

Zuza, dziękuję Ci jak... nie wiem co Big Grin


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Ginger - 09-03-2014

Piękne obydwa...i lubię brązy i turkusy.


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - Erato - 09-03-2014

(09-03-2014, 12:00 AM)oli napisał(a): Er, jakie ceglane płytki? Nie kojarzę chyba, alem ciekawa bardzo. Dasz fotę?
No, zrobiłam mały "lifting" wystroju w mieszkaniu, jedną ścianę obłożyłam ceglanymi płytkami, znalazłam takie ręcznie formowane, naturalny materiał, tak mi się strasznie spodobały. I na szczęście na ten kolor była przecena o połowę, bo normalnie są bardzo drogie. Zmieniłam też stół i krzesła, stare opchnęłam na tablicy Smile


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - wiolka42 - 09-03-2014

Ależ super - takie klimaty lubię Smile.


RE: Decu każdy może - Facetten Lack Viva Decor - kafle dekoracyjne - DecouDream - 09-03-2014

No pięknie, no! Cudna ściana! Stół industrialny świetny i tak dobrze dobrane krzesła. Brawo!


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk - Erato - 10-26-2014

Odkurzam swoje kąty po urlopowej bezczynności... Wykończyłam wreszcie herbaciarkę, którą zaczęłam jeszcze przed urlopem, ale leń tak łatwo ze mnie nie chciał wyjść Smile
Mam nadzieję, że na zdjęciach udało mi się w miarę pokazać, na czym polega efekt - no bo nie na decou, które jest banalne, z góry serwetka po całości, w środku kilka wyciętych motyly klejonych na surowe drewno.
Chciałam się pobawić efektami matu i błysku - wieczko jest wylakierowane matowym Fluggerem, który tym razem był uprzejmy tworzyć wżery i pęcherzyki, więc musiałam go wyszlifować na totalny mat papierem 1200. No i nawet dobrze, bo na tym macie ładnie się eksponują błyszczące, szkliste, strukturalne kontury motyli - zrobione preparatem "Lakier 3D" Daily Art. Ranty są wylakierowane na połysk, a dół jest totalnie matowy, wywoskowany matowym woskiem Renesansu. W środku już mi się nie chciało tak bawić, więc wszystko jest wylakierowane na połysk, drewno zostawiłam surowe.

FOTEK - na razie nie ma, bo nie chcą mi się ładować Undecided "wystąpił błąd przy przenoszeniu pliku" Huh