Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - Ginger - 10-29-2014

Ojej...jak pieknie uporządkowane mieszkanie...ah u mnie tak sie nie da.Motylki są super.Ja używam Daily Art i nic nie popękało ani nie zmieniło koloru przez te klka miesiecy od pierwszego użycia.Przyznam sie,ze czasem daje to ciekawy efekt i szybki .Dla leniwca takiego jak ja takie preparaty są idealnym rozwiazaniem.Miałam taka serwetkę ze zdjeciem lawendy.No nudna była trochę.Jak pokryłam ją tym preparatem to od razu zyskałą na urodzie.Nie zrobiłam jej jednak zdjęcia ,bo ją sprzedałam zanim do zdjęcia doszło.


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - Erato - 10-29-2014

Ginger dzięki Smile Uporządkowany fragment mieszkania Smile Do fotografii... Normalnie na tym stole niestety leży wielki karton, a na nim moja aktualna praca decu Big Grin

Faktycznie taki preparat jest dobrym sposobem na szybki i w miarę łatwy efekt.


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - Teśka - 10-29-2014

efekty specjalne na szkatułce - midzio
ale przetarcia - marzenie


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - apawlaczka - 11-01-2014

śliczna praca, byłam na blogu i obejrzałam to cudo kilka razy, dół wymiata!!!!!


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - Erato - 11-01-2014

Renia, jestem zaszczycona Smile Patrz do woli Smile

Ania wielkie dzięki Heart


RE: Decu każdy może - motylę jestę, czyli mat i błysk FOTY na blogu :/ - abask - 11-02-2014

Cudnie wygląda Smile


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Erato - 11-15-2014

Paski są na topie, paski są trendy Smile Tyle się fajnych prac na forum naoglądałam z paskami, że w końcu musiałam zrobić swoje Big Grin

Mini komódka biżuteryjna, na korpusie rzeczone paski - szerokość i odległości całkowicie nieregularne, świadomie czyli z lenistwa, bo mi się nie chciało mierzyć dokładnych odległosci :p Korpus pociągnięty matowym Fluggerem.

Na szufladkach serwetkowy motyw wycieniowany kredkami akwarelowymi. Wylakierowane na wysoki połysk sprajem Fly Color.


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Erato - 11-16-2014

Tak, to te fiołki, ale przeceniasz mnie - taki leń patentowany jak ja nie wycina Big Grin Wydarte, podmalowane, wycieniowane, slady zatarte Wink


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - DecouDream - 11-16-2014

Er, urocza jest i ma takie kolory jak mój wieszak dziś wstawiony Smile


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - DecuPUG - 11-16-2014

Co to dzisiaj za motywy fioletowe? Wszystkie się zmówiłyście? Smile Przepiękna komódka, a paski z boku wyglądają jak narysowane kredą. Cieniowanie bardzo ładne, same och i ach. Bardzo lubię żywe kolorki Smile