Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Erato - 11-17-2014

Dziękuję Smile Komódkę zamówiłam przez net i myślałam, że ona jest trochę większa, tak jak poprzednio przeze mnie zrobiona z motywami morskimi. Ale tamta ma o jedno "piętro" więcej Smile Ta jest malutka, ale bez przesady, pracowało się dość wygodnie - a wybór motywu został podyktowany głównie faktem, że nie dało się odkręcić uchwytów na szufladkach, przyklejone na amen... Bo pierwotnie chciałam coś na całość.
A te fijoły bardzo lubię Smile


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Virgo_777 - 11-17-2014

Paski nadają jednak charakteru pracy. Fajnie to gra. A cieniowanie miodziaste. Tylko nie z moją cierpliwością taka dłubanina.


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Erato - 11-18-2014

Virgo, to była jedna z najszybszych prac Smile Dwa wieczory... Dłubaniny nie było Smile Motyw wyrwany, przyklejony po wierzchu, najdłużej trwało cieniowanie, ale to jest też najprzyjemniejsza część pracy. Dwa siki fiksatywą, ze cztery warstwy lakieru w sprayu i gotowe. A boki lakierowane tylko dwa razy.


RE: Decu każdy może - wreszcie mam swoje paski :) - Virgo_777 - 11-18-2014

No ino myk!!! Efekt jest. Smile


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Erato - 12-07-2014

Wprawdzie się narażę MO, pokazując w szczegółach, że tu nie ma ani krztyny decou... No ale trudno...

Pomysł może nie był odkrywczy, tj. żeby wykorzystać dla Marty motyw słońca, ale sporo się naszukałam, żeby znaleźć ten szablon Smile Najpierw chciałam zrobić tylko jeden wieszak, ale pamiętając o Marty Księciu z bajki i niedawnych romantycznych zaręczynach,nie miałam wątpliwości, że i Książę się powinien tu pojawić Smile
       

Wieszaki po wykonaniu reliefu zostały pozłocone folią, pomalowane, no i ... tak kilka(naście) razy Big Grin I jeszcze pryskane, i sypane miką, paćkane jakimiś pastami...
           

W efekcie jest bardzo złociście i błyszcząco,zrobiłam oczywiście pierdyliard zdjęć, bo każdy wieszak co chwila wygląda inaczej...
       


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - abask - 12-07-2014

Aż szkoda wieszać ciuszki na tych wieszaczkach bo są cudne Wink)
Pięknie kolorystycznie Wink


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Erato - 12-07-2014

Drugim elementem prezentu jest torba bawełniana, oczywiscie z tym samym motywem słońca oraz paskami, wszystko to wykonane preparatem pozłota Starwax w różnych kolorach. Świetna rzecz nawiasem mówiąc, piękne kolory, łatwo się nakłada, szybko schnie, spłukuje się wodą, a po wyschnięciu na materiale ponoć można to prać. Ale Marta raczej nie polecam prania tej torby Smile
                   

(12-07-2014, 11:04 PM)Ataner napisał(a): No nie mam już do Was siły!!!
Jedzie do Ciebie rózga jak stąd do KatowicTongue
czekaj czekaj, gdzie to Ty mieszkasz.... Nieeee nooo, za duża Eek


No ba kochana, oni się będą pławić w złocie i słońcu Cool


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - abask - 12-07-2014

Super ta torba Wink))

A dlaczego te rózgi?


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Erato - 12-07-2014

Bo decou niet Big Grin

Ale... ale szablony się trochę łapią, nie? Angel


RE: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - abask - 12-07-2014

Aaaa.... Darować, darować Wink))