Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

Zorientowałam się, że same ptaki u mnie ostatnio Big Grin
Bo:
- druga bombka ptaszkowa - motyw trochę dziecinny, ale tak słodki, że mnie uwiódł kompletnie, niestety i tu się zmarszczek nie ustrzegłam Undecided
   


- prosta deseczka z kolibrem do wykończenia gotowego pudła na biżuterię (normalnie tam jest szkło, pod które wkłada się zdjęcie, kolibra nakleiłam na dyktę, ktora stanowi spód zdjęcia). Taka kolejna wprawka krakowa - tym razem lakierowałam poliuretanem rozpuszczalnikowym i nie było najmniejszego problemu.
       


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

Zabieram kolibra! Razem z pudłem oczywiście! Big Grin

Bombkę też bym porwała, ale takie beże mi nie leżą.... Nie masz tego motywu w bardziej pastelowych kolorach...?

"beże mi nie leżą" - bożesz! jak to pięknie brzmi! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

Ni mam Big Grin Kolorystykę odtworzyłam dokładnie z serwetki - ptaszorki takie były i takie mają błękitne tło. Przyznam, że to akurat jedno z moich ulubionych połączeń kolorystycznych, chłodne beże i brązy z błękitami lub turkusem.

A "beże-mi-nie-leżą" to brzmi jak tytuł piosenki Big Grin Trala la la, beże mi nie leżą, nie leżą mi beże, o nie o nie Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

Szkoda... tzn. szkoda,że w innych kolorach nie ma... Bo te beże... Ale może przynajmniej jakiś przebój napiszemy? Właśnie słucham "Padam, padam"... Big Grin Ciekawe czy na Forum jakiś talent muzyczny jest, coby melodię napisał.... Śpiewać mogę, bo dzisiaj do tego głos zupełnie nie jest potrzebny... Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

Jak nie znajdziemy kompozytora, to napiszemy poemat.

Beże

beże mi nie leżą

ach jakże nie leżą mi beże

beże nie leżą

mi

Takie haiku Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

ŁAŁ! Nawet nie myślałam, że taką wzniosłą myśl zawarłam w tym niewinnym zdaniu... Big Grin

Chociaż, żeby się podobało masowemu odbiorcy, powinno być coś o miłości... najlepiej nieszczęśliwej...

Że też talentu poetyckiego nie posiadam... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

Nieee, my będziemy tworzyć dla koneserów Big Grin
A jakby tak po krakowsku:

po beżu.... po wielkieeeeemu beżu

idu sobie ku beżu na zwiaaaadu... i idu... i paaatrzu....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

... i nie wiżu...ni beżu, ni deku....

A może kolęda?

W beżu leży, któż pobieży...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

No i teraz właśnie poplułam monitor Big Grin Big Grin Big Grin

O BEŻU!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

Chyba O JEŻU!.... ;P