Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 11-16-2012

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Wlazł beż w dzież i sczezł... Big Grin

weźcie teraz na warsztat inny kolor, ja beż lubięż Tongue


ale kolęda dobra była Big Grin

w żłobie leży,
któż pobieży,
podbeżować małemu....
koloro-o-wi, beżusio-o-wi,
dziś nam narodzonemu...



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 11-16-2012

No i fajnie te ptaszki. Ale skrzyneczka cudnaSmile

Przy okazji zapytam: ktora cwiartuchne wyjela i nuty rozlala?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

No ja się jeszcze żadnej torbówki nie dorobilam, więc się do polewania nie przyznaję Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

Ja również... Ale jest tu taka, co butelek robić nie lubi, a torbówki strzela jak z procy! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-16-2012

Aha Big Grin Tylko ze my zaczęłyśmy śpiewać, zanim ona się tu pojawiła Tongue Ciekawe...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 11-16-2012

To te fluidy.... Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-17-2012

bezowe poematy godne druku.. i ta koleda Vikowa Smile
ale ad rem: bombka jest jedyna w swoim rodzaju Erato!!! Jest przepiekna -i wykonanie (te smaczki brokatowe!) i motyw. Braz i niebieski typu sky blue - czad!!
Czekam na pudelko koliberkowe... fajny motyw, bardzo podobaj mi sie kolibry, jest tyle pieknych starych rycin z kolibrami.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-17-2012

Dominiko, ale pudełko jest - wklejone z bombką. Pudełko to za dużo powiedziane, tylko "okienko" do niego zrobiłam.
Super, że bombka Ci się podoba - a smaczki brokatowe to wiesz... wiesz co one tam mają pod tymi naklejkami Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - craftingbydominique - 11-17-2012

No ja chyba na lewe na moment osleplam (tfu, tfu) - przeciez jest pudelko Smile
i tak:
a. podklad jakiego byl koloru, pozylkl pod poli, tak?
b. Motywy wycinane osobno, czy to jeden wydruk (a moze serwetka - ja sie na serwetkach nie znam za bardzo Smile)

ps. tak mysle, ze trio bezowo-niebieskie byloby czaderskie... Smile w innych aranzacjach... hm..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 11-17-2012

Dominika ajlowju ale nie rozumiem Big Grin jakie trio beżowo niebieskie? Big Grin Aa, ptaki? Jeszcze mi zostało pół tej serwetki i myślę, na co ją wykorzystać, bo śliczna jest.
Koliber to prościzna po najmniejszej linii oporu - cała serwetka naprasowana na dyktę, na to krak, w spękania cienie, na to cholerny beżowy poli. Ale już sobie kupiłam dobry lakier w sprayu, następne kraki bedą miały swój kolor, zamiast bezowego...