Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - craftingbydominique - 11-27-2012

Cudna, tam sa takie delikatne gwiazdeczki - dorobilas srebrna konturowka, tak?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - gofira - 11-27-2012

pięna brawo - tomój ulubiony motyw ale wykonanie normalnie suuuper - ja nei wiem jak wy to robicie że to takie gładkie i ładne BRAWISSIMO


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Zuza - 11-27-2012

OOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! Nie gadam z Tobą!!!! Normalnie - pakuję zabawki i idę stąd!! Zdołowałaś mnie maksymalnie......

Ja wiem, że to co napisałam źle o mnie świadczy.... Ale tym razem to już nie zazdrość, a zawiść... Przepraszam...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Erato - 11-27-2012

Zuza Big Grin Może się jednak odezwiesz do mnie kiedyś... Proszę Angel

Dominika, gwiazdki brokatowe to najzwyklejsze naklejki kupione w empiku... Tylko klejone przed lakierowaniem, więc się ładnie wtopiły. O, tu jest jeszcze taka duuuża zwiezda, fotka ze sto-pięćdziesiątej-ósmej-strony bombki Big Grin    

gofira dzięki Heart Nalakierowałam się, to fakt...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - RotkiwKerianna - 11-27-2012

mi również się bardzo podoba, zazdroszczę......
napisz z czego ta bombka, ja jeszcze nie widzę czy to wewnątrz, czy wierzchem, plastik czy pleksi czy styropian....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - gofira - 11-27-2012

zuza doskonale cię rozumiem - ja nie wiem ile to ręców trza miec aby tak dokładnie to wstretne okraglaste bombidło wylakierowac bomnei moje dwie ręce nei wystarczyły i dlatego na tworzywo sie przerzuciłam - a tutaj zazdraszczam i podziwiam


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - sylwia2624 - 11-27-2012

Rewelacja, taka łada, taka dokładna, taka śliczna Smile bardzo mi się podoba


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - craftingbydominique - 11-27-2012

lakierowanie bombek... ogolnie bombki.. no dlatego ich nie robie (oprocz tej jednejSmile), brawa za pomysl z naklejkami, ja lubie takie przydasie bardzo. I brawa za kunszt lakierowania oblosci, trza tym paskudztwem krecic, co?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - Zuza - 11-27-2012

(11-27-2012, 05:13 PM)Erato napisał(a): Zuza Big Grin Może się jednak odezwiesz do mnie kiedyś... Proszę Angel

Odezwę się... Ale ciężko mi... Normalnie - czuję się jak mała dziewczynka... Taka, co to z całego serca chciałaby być kimś, kim nie jest.... ciężko....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - cicha noc - RotkiwKerianna - 11-27-2012

lakierowanie bombek to .....nic trudnego, mi trudniej było wylakierować moje płaskie zawieszki, ni tego powiesić ni położyć...a bombka....wieszasz i schnie, dla pewności po kilku minutach patrzę czy przypadkiem nadmiar lakieru nie spłynął "na dół" bombeczki.... lakierujesz całość i nie martwisz się ile warstw położyłaś na kolejne elementy płaskiego dyngsa.....i czy przypadkiem ten czy tamten boczek jest o jedną warstwę lakiery do tyłu....