Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Zuza - 12-06-2012

Omatko! Nie wiem co ładniejsze!! Ten Miałkołaj jest superasty!!!! Chyba go porwę! Smile

A komplet herbatkowy... mnie się baaardzo podoba! Ale herbaty prawie nie pijam, to zostawię ... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Dyzia - 12-06-2012

Kociaki słodkie i fajnie wykonaneSmile
Podkładki z kompletu świetne, jeśli to taki komplet, na tacy dałabym mniej filiżanek, albo inaczej jakoś, ale te kubeczki są tak fajne, że nic tylko naklejać i naklejaćSmile
Herbatka i dymek, pewnie domalowane, ocieplają całą tacę, coś się dzieje, fajny pomysłSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Dyziu, racja - na tacy jest trochę nadmiar, ale... no właśnie, te kubeczki są takie fajne Big Grin Taca powstała najpierw, a potem zdecydowałam się na podkładki - żeby wykorzystać jeszcze resztę tego pięknego papieru.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Grace - 12-06-2012

Kociaki słodziaki Smile a podkładki herbaciane są extra !!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - craftingbydominique - 12-06-2012

Erato, ales wysypala, niech no zdecyduje co do mnie wirtualnie poleci... hm... niby kotkowe swiece sa przednie, podkladki za nimi tuz tuz (ten kraczek na dole... ), no ale podkladki herbaciane tez swietne.. no nie wiem, ok. Ty cos spakuj i wysylaj SmileSmile.
Bardzo mi wpadly w oko te zewnetrzne boki tacy - akcenty herbaciane sa boskie!! Z takim kompletem, jak mama na stol wjedzie... no, no.. przyjaciolka bedzie zazdroscic...

takie czysciutkie...

ps. tak mysle i mysle, moze ja bym tak odrobineczke jakiejs patynki tak na pol okraglo na podkladkach herbatkowych... no, ale to dlatego, ze ja brudzic lubie.. Smile

a co to jest w ogole za papier zapomnialam spytac, herbata znaczy?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Zuza - 12-06-2012

Ja lubię koty, ale nie mogę mieć, bo córcia jest na koty uczulona! Nie oddam! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Bardzo Wam dziękuję Heart Od razu człowiekowi skrzydła rosną...

Motyw kotkowy jest wyjątkowo uroczy - aczkolwiek na tej samej chusteczce (bo to chusteczki, a nie serwetki) jest też drugi kotek, niby w tej samej stylizacji, ale paskudny Smile

Dominika, ranty podkładek są lekko pozłocone, ale żadnych patyn i past nie chciałam, bo to miało być takie białe, czyste i nie ciapane Big Grin
Zresztą szlag mnie trafiał podczas lakierowania tych białych powierzchni, nie zdawałam sobie sprawy, ile kłaczków zostawia pędzel! i one oczywiscie na takiej bieli wszystkie są widoczne...
A, no i do kotkowego kompletu miała być jezcze taka mała ni to tacka, ni to pudełko, motyw z innej serwetki, ale podobny, też kotki. Ale to tam mi się właśnie nie rozkraczył ten jednoskładnikowy krak - na podładkach jest właśnie to i ładnie popękał, a na tej tacce totalnie nic. I tak ją próbowałam ratować, że skończyła w charakterze materiału ćwiczebnego...

Zuza, te są hipoalergiczne Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Dziewczyny, mam półmetek Big Grin 50 stron!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Ataner, bardzo dziękuję. Natabuskowi setka stuknęła Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Hi hi Big Grin
Proszę:
[Obrazek: dscn6760o.jpg]

Grarut, dziękuję za opinię. Ale kotków nie lubisz jako takich, czy z tymi konkretnymi coś nie tak? Smile