Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-06-2012

Ukradłam komuś z bloga, bardzo nieładnie, więc trzeba szybko zjeść, posprzątać okruszki i oddać tacę Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Zuza - 12-06-2012

O! Ciacho! Lubiem!!!

A Graruta kotów nie lubi... tak juz ma... bidula Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - craftingbydominique - 12-06-2012

Oj, jak dobrze, ze tyle tego ciasta jeszcze zostalo... ummm, pycha.....

a gdzie moja kawa, lece robic...

ps. wracajac do bokow tacy - one sa najlepsze, jak juz cos, dla oryginalnosci, to ja bym wlasnie motywy dala tylko na boki, a srodek prawie pusty. Bo tak patrzysz sobie od niechcenia... a tu taka zaparzarka niesmialo wyskakuje na boczku i lypie oczkiem... no swietne to jest.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - craftingbydominique - 12-06-2012

tak jest, zgadzam sie, boczki tak, srodek... malusko Smile (no pusty nie moze tak zupelnie zostac (moze ramka z napisem 'herbata' dookola.
Erato, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, ze my tutaj takie pole cwiczebne na wyobraznie sobie urzadzamy... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - spord - 12-06-2012

Kotkowy komplecik słodki... Bardzo.. Smile
A ten dla mamy taki bardzo herbaciany.... Bardzo mi się podoba.. Śliczny..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Shanna - 12-06-2012

Kotki jakos mi sie....podobajaTongue Ale jak dla mnie taca i tak wymiata. Komplet dla mamy super. Kolezanki beda jej zazdroscicSmile
Porywam kawalek ciasta i uciekamTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-07-2012

(12-06-2012, 07:41 PM)craftingbydominique napisał(a): tak jest, zgadzam sie, boczki tak, srodek... malusko Smile (no pusty nie moze tak zupelnie zostac (moze ramka z napisem 'herbata' dookola.
Erato, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, ze my tutaj takie pole cwiczebne na wyobraznie sobie urzadzamy... Smile
Dominika, wręcz przeciwnie! Bardzo mi się to podoba, czytam to wszystko uważnie i staram się wyciągać wnioski Smile To, co robię, niestety często grzeszy przeciwko moim własnym gustom... Lubię jak jest prosto, minimalistycznie, ale jak się wezmę za klej i nożyczki to potem i to by się chciało, i tamto... A tu jeszcze farbka, tu patynka...

Mama zachwycona Big Grin Tacę postawiła w kuchni niemal w charakterze obrazu Big Grin

Acha, Domi, papier jest włoski To Do, bo pytałaś. Zresztą do pracy cudowny po prostu, cienki, ale bardzo mocny, nie rwie się, pięknie wtapia w tło, polecam.

Shanna, Spord, dziękuje za odwiedziny!

Kotkowy komplet chyba pojedzie w charakterze prezentu dla mojej przyjaciółki, która ma dzisiaj urodziny, no i jest wieeeelką kociarą Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - anulkaa - 12-07-2012

Komplecik kotkowy uroczySmile ,a mama nie dziwię się że zachwycona ja też bym byłaSmileSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Joanka215 - 12-10-2012

I komplet miaukołajowy i herbaciany poprostu cudo!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-10-2012

Dzisiaj dwie zawieszki świąteczne, któe zrobiłam już dawno, ale strasznie chciałam je sfotografować z pierniczkami, więc musiały poczekać do rozstrzygnięcia konkursu bombkowego Smile
   
Co ciekawe, na jednej stronie serduszka z krakiem tenże krak zrobił się - podwójny. Normalnie zrobiłam krak, polakierowałam poli w sprayu, było gładko. Ale - jak nałożyłam drugą warstwę tego samego lakieru, pojawiła się siateczka mikrospękań! Nie mam pojęcia czemu - wtarłam w to trochę złotego cienia i zostawiłam już, całkiem fajnie wygląda. Krak na drugiej stronie robiony identycznie, tak samo lakierowany, i nic takiego się nie stało.
       

I dwie kolejne świece świąteczne
       

dzisiaj rano aura zrobiła mi wspaniałe tło do ich sfotografowania Big Grin