Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Dyzia - 12-10-2012

Fajne te zawieszki pierniczkowe, a ostatnie zdjęcie ze świecą jest niesamowite, jakbyś nakleiła kolorowy obrazek na czarno-białe zdjęcieSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Zuza - 12-10-2012

oj, schrupałoby się pierniczka! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-10-2012

Ekhem, muszę się przyznać, że dekorację do zdjęć w całości pożarłam Angel Pyszne te serca, toruńskie!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - anika - 12-10-2012

No, widać,że święta tuż,tuż. Jam kociara,więc mikołajkowy komplecik barrrrdzo mi się podoba.Mam tę serwetkę,ale szukam jeszcze pomysłu.No i serduszka -bardzo,bardzo! Chętnie powiesiłabym je jako ozdobę w moim domku. Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - spord - 12-10-2012

Zawieszki bardzo ładne nie wiem która ładniejsza...
A co do tego kraku... To mi się takie spękania robią jak wikol pomaluje pierwszą warstwą lakieru... Nie wiem dlaczego..
Aha no i świeczuszki śliczne Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - craftingbydominique - 12-10-2012

Ha! Nikt nie porwal... wiec bazant do mnie, do mnie!!! cudo nie kropki, a wlasciwie - kropy... ta sciezynka kamyczkowa jest boska. Faktycznie za oknem masz zimowo. Ciekawa jestem czy szkoda bedzie Ci te swiece palic? bo mi by bylo.. Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - brunetka - 12-10-2012

Powiem szczerze, że pierniczki trochę odwróciły moją uwagę od prac. Jednak tylko na chwilkę Smile Najbardziej podoba mi się serduszko z wieńcem z ostrokrzewu i....tło na zdjęciu ze świeczkami Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-10-2012

Dziewczyny, dzięki za miłe komentarze Heart
Dominika - świeczki są ulotne ze swej natury, więc nie będzie mi szkoda. Co wiecej, ja to nawet lubię jak stare rzeczy znikają, żeby ustąpić miejsca nowym! Zresztą chyba wszystkie świece z "tegorocznego wyrobu" rozejdą się a to na prezenty, a to na aukcje itd. Dwie z ostrokrzewem są zaplanowane na Wigilię u mojej mamy, więc niechybnie spłoną Big Grin
A bażant... Taka byłam dumna, że mu tę choinkę domalowałam, na co mój niemąż popatrzył na me dzieło i zapytał "a co ten bażant kupę zrobił?" Tongue Nosz zabić po prostu... Może i ten pieniek od choinki nie jest w strategicznym miejscu, ale żeby od razu kupę?! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-11-2012

No... Tak sobie popierniczyłam trochę Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Joanka215 - 12-11-2012

Piękne zawieszki i rewelacyjne zdjęcia świecBig Grin