Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Shanna - 12-12-2012

Zawieszki bardzo udane. Pieknie sie prezentuja z pierniczkami. W sumie to nie wiem co wpierw jesc- pierniczka czy zawieszkeTongueTongueTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-12-2012

Shanko zawieszek mimo wszystko jeść nie polecam Big Grin Pierniki za to pycha (bo nie robione przeze mnie, ja to robie takie twarde, że prędzej byś chyba schrupała ten mdf Big Grin )

Popełniłam bombkę z ryżowcem - nudna okropnie wyszła, bo też motywy dałam takie oklepane na śmierć, ale wszystkie fajne, które mam, są jakieś wielkie strasznie i się do bombek zmieścić nie chcą...
   

Oprócz tego wykończyłam zakładkę do ksiażki z aniołkami, które niby też oklepane - ale strasznie mi się podoba tło tej chusteczki, taka fajna kratka.
           

Świecznik świąteczny - na ceramice biskwitowej. Wyszło to ogólnie fajnie, bo super jest motyw z domkami i sam świecznik - niestety dziwnie się zachowuje lakier, pęka i to nie w taki sposób, żeby się dało udawać, że to krak, tylko tak miejscami. Nie wiem, czy powinnam była może tę ceramikę czymś zagruntować?.... No i gwiazdki na górze niezbyt ładne - marzyły mi się z szablonu, ale nie miałam, więc zrobiłam pieczątkami i niezbyt dokładnie się to odbiło.
   

Dalsze zdjęcia świecznika
       


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Ania_butterfly - 12-12-2012

Świecznik jest niezwykle świąteczny, a zakładka wygląda niebiańsko! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-12-2012

Muszko aniołki są płaskie, to ten motyw ramki jest taki sugestywny, jakby wychodził z tła Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - callisto - 12-12-2012

O mamusiu kochana jakie pikne świece!! Uwielbiam je Smile Bombeczki prima sort, i te ptaszkowe i aniołkowe - wszystkie bez wyjątku. Kotkowe zrobiły furorę u mnie w domu.
Tace też masz świetne, szczególnie z tą rozsypaną kawą.
Fajnie wyszła szkatułka z ryżem, odnowiona rama do obrazu spodobała mi się bardzo. Zawieszki świąteczne i zakładki - nie mogę się napatrzeć, fantastyczne są i tyle Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-12-2012

Callisto droga, strasznie mi miło, ze zadałaś sobie trud obejrzenia moich produkcji na tyle wstecz, dziękuje Ci za takie pozytywne komentarze. A kiedy pokażesz u siebie bardziej szczegółowo konkursową bombkę, to cudeńko, na które glosowalam Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szksat - 12-12-2012

Ojeja, ale mam zaległości! Kociaki oczywiście piękne, ale nie ma nieładnych kociaków Smile Wszystko śliczne, ale zdecydowanie powaliły mnie serducha - są fantastyczne Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Vika - 12-12-2012

Śliczny świecznik - taki świąteczny jak być powinien... ja uwielbiam "niedokładnie" odbite wzory pieczątkowe Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - martyna20031 - 12-12-2012

Lubia cię swiece oj lubia.
O zawieszkach nic jhuż dodawać nie będęTongue
Swiecznik bardzo swiateczny i widzę go już na moim biurkuTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Dyzia - 12-13-2012

Świetna zakładka, kratki powinny być modne od dzisiajSmile
Świecznik też bardzo sympatyczny, fajna jest ta serwetka.