Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - satori - 12-16-2012

Za kraka wielki ukłon Rolleyes piękny.Taki mi się marzy...Podkładki bardzo gustowne ,zapewne bardzo się spodobają.No i musiałam edytować bo jeszcze pojawiło się przepiękne pudełko.CUDOWNE jak nie lubię niebieskiego w decu, tak teraz zachorowałam na takie.Pewnie odgapię za jakieś 10lat.Motyw prześliczny.Bardzo ,bardzo mi się podoba!!!!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-16-2012

(12-16-2012, 11:06 PM)przytulia napisał(a): ładne. czym wypełniłas spekania w oliwkowej?
w obydwu posłużyłam się cieniami do powiek - złotym i miedzianobrązowym (sypki pigment)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Zuza - 12-16-2012

O! Hortensjowe porywam! Też lubię niebieski Smile

Apodkładki - niby proste, ale super są!!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - przytulia - 12-16-2012

namalowałas krak? poklony
ja jak rysuje kolko to mi jajo wychodzi ;/


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-16-2012

(12-16-2012, 11:15 PM)przytulia napisał(a): namalowałas krak? poklony
ja jak rysuje kolko to mi jajo wychodzi ;/

Nie nie przytulio, taka zdolna to nie jestem Big Grin Po prostu ta serwetka ma taki motyw, już "namalowany" Smile A ten na rancie to jest zwykły krak, lakier.

Zuza, dziękuję Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Vika - 12-16-2012

Bardzo ładne te hortensjowe pudełka, podobają mi się oba.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - craftingbydominique - 12-17-2012

Cudny krak, jaki to? Podkladki -prezenty na pewno sie spodobaja. Motywy niby znane, ale obdarowani o tym nie wiedza Smile, a calosc po prostu swietna.
A hortensje w niebieskosciach sa cudne. Niebieski jest trudny, taki zimny, latwiej brudzic na cieplo, zawsze jakos tam te mazy do kupy wygladaja ok, a zimne kolory sa trudne, dla mnie przynajmniej. Tym bardziej doceniam. A hortensje, swoja droga, piekny krzaczor.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-17-2012

Vika, Dominika, dziękuję Smile
Krak delikatny Pentart, i na pudełkach, i na podkładkach. Na oliwkowej wyszedł doskonale, a na winnej za grubo - a niby robiłam tak samo...

A niebieski kolor to bejca rustykalna Iriss, piękny odcień.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Joanka215 - 12-17-2012

Te hortensjowe pudełka przepiękne Smile, a ten krak na podkładkach ach marzenie, żeby mi choć raz tak wyszedłSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - gofira - 12-17-2012

niebieska bejca - cudo i pudełka oba ładne brawo