Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Shanna - 12-17-2012

Hortensjowo- slicznie. Lubie ten kwiat a w niebieskim kolorze to juz w ogole super. Bardzo ladnie wykonane.
Ale mnie i tak najbardziej podoba sie podkladka w oliwki. Moze to i ''proscizna'', ale jaki efektSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-17-2012

Dziewczyny, dzięki, strasznie mnie cieszą Wasze pozytywne komentarze, myślę, że upominki się spodobają - choć nie wiem, czy lubią takie rzeczy, no ale takie coś jak podkładka wydaje mi się dość uniwersalne, a jeszcze jak ktoś lubi Włochy, oliwki, wino, te sprawy, to się powinny dobrze skojarzyć.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Erato - 12-17-2012

Muszko, ja gotuję fatalnie, i na gazie, i na prądzie Tongue To przynajmniej się próbuję wykazać w krakach! I jest to zdecydowanie łatwiejsze, niż gotowanie...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - Erato - 12-20-2012

Podkładki zostały podarowane i zrobiły istną furorę - czyli wyszło optymalnie, bo mało roboty, a efekt ogromny! Big Grin

Dziś pokazuję ostatnie rzeczy przed świętami - drugi z ceramicznych świeczników, tym razem mały, motyw ptaszkowy słodki absolutnie, nie mogłam więc nie zrobić i świecy Big Grin
       

W klimacie świątecznym jeszcze pudełeczko zrobione szybciutko z materiałów, które dostałam w ramach nagrody konkursowej od Grarutka - owalne pudełko i kolorowa, wesoła serwetka z choinką. Będzie to prezent dla siostry mojego niemęża, z wkładem w postaci kolorowego glicerynowego mydełka.
   

I jeszcze jedna rzecz, przy której się bardzo starałam, bo to prezent dla mojej przyjaciółki takiej "od serca", na jej urodziny - motyw z papieru ryżowego, do tego reliefy ptaszkowe z szablonu, przecierane pastą Pentartu w kolorze bronze, koloryzowane niebieską bejcą.
Wyszło dokładnie tak jak chciałam, aczkolwiek spaprałam reliefy w środku - musiałam się śpieszyć z wykończeniem i nie poczekałam dostatecznie długo, aż wyschnie bejca, położyłam lakier i wyszły niebieskawe smugi Sad Nie jest to bardzo widoczne, no ale zdenerwowałam się, bo przed lakierowaniem było po prostu idealnie...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - Dyzia - 12-20-2012

Erato, wrócę jeszcze do podkładek i pudełek, świetne są! Z tych dwóch, to fajniejsza wydaje mi się ta z jasną obwódką na wieczku, ale w komplecie obie sa fajneSmile
Ptaszkowa świeca uroczaSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - craftingbydominique - 12-20-2012

Swiecznik i swieca czyste i bardzo slodkie, super wykonanie, choineczkowe - ja bym raczej na jasnym te choinke widziala, ale reliefowe ptaki - za nie to sie dam pokroic.... jak pieknie te kolory przechodza, zadnych smug nie ma, przyjaciolka sie zakocha w tym pudelku w mig!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - Erato - 12-20-2012

Dyziu, dziękuję - większe pudełko hortensjowe powstało jako drugie, to mniejsze też mi się bardziej podoba, ale nie mogłam się zdecydować na jeden sposób użycia tej serwetki Big Grin

Dominika, od Ciebie taki komplement to jest coś! Dziękuję bardzo.
A zieloniaste pudełko z choinką jest takie, bo serwetka jest taka, góra to serwetka po całości, a ponieważ ja lubię taki odcień zieleni, to już pojechałam i farbą...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - Dyzia - 12-20-2012

O kurcze, super ci wyszło to pudełko, bardzo mi się podoba nierówny brzeg na wieczku! Reliefy świetnie pomalowane, ale jak oczko się tu znalazło na jednym z ptaków?
Jedyne co mi nie pasuje to kształt reliefów - bo bardziej jak mewy, a na wieczku śpiewające raczej, ale pewnie nie sposób mieć reliefy z wszystkimi ptakamiSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - Erato - 12-20-2012

Oczko powiadasz... Znaczy się na tym na zewnątrz? Faktycznie taka jakaś plamka tam wyszła Big Grin A może i chciałam mu zrobić oczko, nie pamiętam już.
A na szablonie są takie mewopodobne albo bardziej przypominające kolibra, z jakimiś kwiatkami. Te mewki jednak bardziej pasowały... Zresztą to niby Paryż, a nad Sekwaną na pewno jakieś rybitwy latają Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - znowu ptaki - przytulia - 12-21-2012

pudełko ptasie moje!