Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-03-2013

Tak, zdjęcie jest dość wierne - może kolor farby jest odrobinę bardziej kremowy, tu wyszedł prawie biały. Bejcy nie ma Big Grin Wszystko to co brązowe jest malowane akrylówką w kolorze kości słoniowej i przecierane pastą postarzającą, potem lekko szlifowane i na to poszedł lakier Vidaron jedwabisty połysk, który pięknie uwidacznia strukturę drewna.

Cieszę się, że Ci się podoba! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Vika - 02-03-2013

No to brawo! Świetny efekt uzyskałaś na tych bokach Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - makowababuszka - 02-03-2013

Bardzo ładne i staranne Smile Chociaż tak nie do końca w moim stylu (tzn te kropeczki). Ale ogólnie jak najbardziej robi wrażenie.

A jeszcze tak zapytam, jakim lakierem pociągasz tace i podkładki? Bo ja własnie jestem na etapie eksperymentowania z tymi lakierami. W sumie to mi zależy najbardziej chyba na tym żeby był matowy no i wiadomo - nadawał się pod gorące rzeczy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - jomajka12 - 02-03-2013

Bardzo ładne prace, a efekt drewna super.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-03-2013

Dziękuję za komentarze Heart
Ataner, ta "ucięta" gałązka tak wygląda na serwetce. Zastanawiałam się, czy nie domalowac tego fragmentu, ale ponieważ nic nie cieniowalam, to obawialam się, ze będzie efekt dziwnego brązowego maźnięcia, więc dałam spokój.
Makowa Babuszko - na tace i podkladki używam Syntiloru poliuretanowego, ale takiego do czyszczenia pędzli wodą. Ten użyty tutaj jest mocno błyszczący, ale mam tez wersję matową (pisałam o nim w wątku o lakierowaniu na mat).
Muszko, Vidaron jedwabisty to akryl. Jest to mój ulubiony lakier do lakierowania powierzchni bez naklejanek, czyste drewno czy to malowane, czy bejcowane przepięknie po nim wygląda. No i, alleluja, wystarczają dwie, max trzy warstwy Cool


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - martyna20031 - 02-03-2013

Komplet bardzo ładny.
Boki drewniane rewelacyjne . Warto było się pomęczyć


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Shanna - 02-03-2013

Podoba mi sie. Roz mi nie przeszkadza. Kropeczki dodaja uroku.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Dyzia - 02-04-2013

Fajny komplet Smile Ciemne kropy dodają różnorodności wrażeń, a różowe maziajki poezji Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - craftingbydominique - 02-04-2013

jak wiatrem targane, bardzo dynamicznie te magnolie wygladaja, a calosc spokojnie-rozowa, choc mogloby sie nie zapowiadac, czyli dla mnie super. Bardziej kropy, niz mazniecia, ale tylko tak sie czepiam Smile

ps. jak to fajnie by bylo, gdyby taki maly plugin byl, dzieki ktoremu mozna by bylo sobie boki pomacac Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-04-2013

Bardzo wszystkim dziękuję za wpisy, jestem podbudowana, ze się Wam podoba. Zrobiłam jeszcze w środku napis z cytatem tym słynnym o herbacie i życzeniami, transferem na farbę, o dziwo z wydruku atramentowego i bardzo dobrze wyszło, nic się nie maże, spokojnie polakierowalam pędzlem bez żadnej fiksatywy ani lakieru w spreju.

PS. Domi te różowe maźnięcia to wypadek przy pracy, tak się cichutko przyznam tylko nie mów nikomu Rolleyes Farba była za gęsta i zamiast subtelnych kropek wyszły bryzgi Tongue