Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - makowababuszka - 02-04-2013

oli ja tam uważam że nawet te ucięte można gdzieś fajnie wkomponować w brzegi, kanty, rogi itp o ile się w miarę nadają, bynajmniej ja się zawsze staram. Moje magnolie też obcięte.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-04-2013

oli, magnolie na pudełku i podstawce ucięte, bo to jest klejone po całości - gdybym chciała pracowicie wycinać ten motyw, jak na tacę, to nie ma mowy, żebym zdążyła na czas... Tak więc musiał być kompromis.

malola, co do kompozycji na tacy to jest ona przemyślana, a że nie każdemu efekt tych przemyśleń pasuje, no to cóż Smile Ten motyw jest w całości wycięty z serwetki, to znaczy inna kompozycja wymagałaby pocięcia go i rozmieszczania na tacy fragmentów. A ja właśnie chciałam przenieść cały taki "obrazek", jaki jest na serwetce. no czyli prawdę mówisz - tyle fabryka dała Big Grin Prawdopodobnie lepiej wyglądałby na większej tacy, ale akurat miałam tę mniejszą.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - craftingbydominique - 02-04-2013

mi pasuje tak duzo wlasnie, obojetnie magnolie czy bratki (no, ok, lepsze magnolie), wiatrowe zatrzesienie, bujny ogrod, widac, ze to specjalnie, nie jako ozdobnik gdzies w rogu, ale motyw przewodni... magnoliowo mi.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Zuza - 02-05-2013

Fajnie wybrnęłaś z "różowego zadania"! Smile Gdybyś tak nie podkreślała tej różowości, to nawet bym jej nie zauważyła! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - decouina - 02-05-2013

Prześliczny zestaw! Bardzo podoba mi się wykończenie, wygląda bardzo profesjonalnie. Taca dla mnie idealna! Super połączone kolory. Szczerze uwielbiam i nie mogę się napatrzeć ♥
Erato, dużo warstw lakieru nakładałaś?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-06-2013

Zuzulku, miło Cię widzieć Big Grin Fakt, przerażona byłam tym różowym zadaniem i dlatego tak ciagle gadam o tym, a tymczasem odbiór tych prac jest bardzo pozytywny (wstawiam fotki na facebooka i moim znajomi się zachwycają, a ja się dziwię).

Decouina, witam w moim wątku, cieszę się, ze Ci się podobają moje magnolie Big Grin
Na tacy lakieru jest sporo - ze cztery "zwyczajne" warstwy i potem jedna gruba, metodą zalewania. Na pudełku i podstawce chyba z pięć czy sześć warstw, wszystko to poliuretan. Za to boki tylko po dwie-trzy warstwy akrylowego Vidaronu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - gofira - 02-06-2013

piękno leży w prostocie - jak dla mnie super choć różu nie lubię to mnie się podoba
i prosze nie pisac o katowaniu nas - bo to mnei na kokieterię zakrawa - bo jakoś ja się nie męcze wcale a wcale


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-06-2013

Gofi Smile Heart Blush


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - kachifoo - 02-06-2013

Piękny motyw, ładnie i starannie wykonane. Swietny efekt bielenia na bokachSmile Jak dla mnie troszkę za dużo tych ciapek różowych, ale to pewnie kwestia gustu - ja po prostu za różem nie przepadamWink Ale naprawdę pogratulować efektu!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - zestaw magnoliowy - Erato - 02-07-2013

kachifoo, oli - dziękuję bardzo Big Grin
Sama sobie chyba odczarowałam ten róż dzięki temu zestawowi... Oczywiście, zależy jaki odcień, co, z czym i do czego Big Grin Intensywną, głęboką fuksję to ja bardzo lubię i noszę. Nie cierpię tylko wszelkich odcieni słodkich i "majtkowych", pastelowych różyków. Fuksje i róże angielskie to inna sprawa.