Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - exaltation - 02-08-2013

Super prace. A magnoliowy zestaw.. cudo!!Smile Chciałabym być na miejscu tej cioci i dostać coś takiego Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - gofira - 02-08-2013

no talerz super Er a z czego są nóżki?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - craftingbydominique - 02-08-2013

jeszcze raz sobie parze - te wiroweczki, jak mglawice, boskie...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Erato - 02-08-2013

(02-08-2013, 02:21 PM)gofira napisał(a): no talerz super Er a z czego są nóżki?

Takie żelki-przylepki do mebli, kupuje się to w każdym markecie budowlanym albo sklepie z akcesoriami meblowymi (takie żeby szafki nie trzaskały Smile ) Ja tym podklejam wszystko, podkładki pod kubki, talerzyki ceramiczne czy jakieś miseczki ozdobne, bo nie rysują wtedy mebli.

exaltation, witaj w moim wątku Smile Jestem zaskoczona "powodzeniem" magnoliowego zestawu, wszystkim (no, prawie, ale wielu) bardzo się podoba. Już padło pierwsze groźne pytanie od mojej koleżanki, czy mogę zrobić "podobne" Cool A ja nie chcę...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Shanna - 02-08-2013

Talerz juz widzialam wczesniej, ale nie mialam czasu napisac.
Bardzo mi sie podoba. Strasznie klimatyczny. Poprzygladam mu sie jeszcze.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Erato - 02-09-2013

muszko, nata, grarut, Shanna - Heart Big Grin
Spodem się nie martwię - spód jak wiadomo jest od spodu Big Grin I go nie widać!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Shanna - 02-09-2013

A ja mam jeszcze pytanie odnosnie wypieku.
Doczytalam ze 1h/80C. A w jakim piekarniku? Nie lepilo sie po wyjeciu, czy czekalas do calkowitego wystygniecia zanim wyjelas?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Erato - 02-09-2013

Piekarnik elektryczny, zwykły tryb, bez żadnych termoobiegów itd. Nie lepiło się wcale, wyjęłam jeszcze dość gorące, ale 80 stopni to żaden wielki piec Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - Shanna - 02-09-2013

No tak, elektryk. Ja mam gaz. Zawsze mi gdzies przypiecze za mocno mimo, ze obracam przedmiot podczas wypiekania.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - talerz pseudomurano - gofira - 02-09-2013

rób magnoliowo - różowe rób
ja mam tak ze slonecznikami - jak się uwzięli to ostatnio znów jeden komplet popełniłam - ale to fajne jest bo choć motyw ten sam to za każdym razem coś nowego wymyślam