Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - craftingbydominique - 02-15-2013

Ale piekny bluszcz! Ale literek nie widze.. buu... szkoda, pewnie normalnie w realu widac, a o to przeciez chodzi. Bardzo mi sie te dyskretne spoty podobaja. I krak nie przeslonil galazek, a ksztalt jaki cudny. Jak to aniolek takie robi? recami? normalnie kreci magicznie?

(02-15-2013, 12:22 PM)Erato napisał(a): Hmmm... Ja bych jednak pedziała "witejcie" Big Grin Zależy pewnie, kaj się mieszka Big Grin Ale ze mnie to taka Ślązaczka, jak z koziej d... trąbka - wprawdzie urodziłam się w Katowicach, ale w zupełnie nie śląskiej rodzinie. Gwary znam tyle, co podłapałam od bardziej "autochtonicznych" kolegów i koleżanek z podstawówki...

No wiem, znaczy ja tez nie gwarowa, do gwary kochania doroslam, jak doroslam w latach Smile. Cenie sobie bardzo, i konsultacje odbylam z ojcem moim, znaczy fatrem, i on pedziol, ze jemu to 'witojcie' colki pasuje, ale pedziol tyz, ze inksze godojom trocha inaczej, ale muszom kajs indziej mieszkoc Smile

czyli zes miola dziolcha rycht!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-15-2013

(02-15-2013, 04:10 PM)Zuza napisał(a): Eee... to chyba wiosna z zeszłego roku, bo taka stareńka, popękana.... Tongue
Ale nawet mi się podoba Smile Nie wiem tylko jak wcisnęłaś tę gałązkę w dziurę, skoro kleiłaś po całości...?
he he, tajemnica Wink
Nie no oczywiście że nie tajemnica - serwetka była po całości, ale na równo, czyli nad wgłębieniem musiałam wyciąć i tam było całkiem łyso. Ta gałązka jest dodatkowo wycięta i naklejona, a resztę załatwił krak i pasta, nie widać granicy, gdzie kończy się serwetka.

Pamiętałam te świeczniki z aniołkowego wątku, ale ona chyba sama tej ceramiki nie wypala Huh Tylko dekupażuje i maluje przepięknie, do czego ja nie startuję...

Domi ja też lubię gwarę, w ogóle gwary i dialekty wszelakie uważam za wspaniałe. A śląska jest nieoceniona do opowiadania dowcipów Big Grin Tylko to trzeba umieć oczywiście. A tak na co dzień to wiesz, jeżdżę na tanksztelę, jadam kreple ze szlagzaną i karminadle, choć filiżanki to jednak mam w kredensie, a nie w byfyju Big Grin

No i nudelkula Uwielbiam to słówko Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Shanna - 02-15-2013

Swiecznik super. Bardzo fajny ksztalt. Nie kojarze, zebym taki wczesniej widziala.
Motyw i krak boskie. Napis widze na zbilzeniu. Szkoda, ze krak go zdominowal. A moze dobrze sie stalo...dodalo to mu troche tajemniczosci.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - abfd - 02-15-2013

Wow!!! podoba mi się. Całość mi się bardzo komponuje. Ta gałązka w środku to wisienka na torcie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-15-2013

No, to już mogę mu na spodzie przybić pieczątkę "zatwierdzony przez decuczarodziejki" Big Grin
Strasznie się cieszę, że się Wam podoba, dziękuję!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - craftingbydominique - 02-15-2013

moje niestety to 'pieronski gizd', ale o tym to juz konwersowalysmy Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-16-2013

Oli, dzięki Big Grin Czyli, pokraka Big Grin (tak wiem, przepraszam, znów łapię za słówko Wink )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-16-2013

(02-16-2013, 12:45 AM)Ataner napisał(a): Sam kształt bardzo ładny, a bluszcz zawsze dodaje uroku pracomSmile Krak trochę dla mnie za gęsty, ale kto przewidzi krakTongue
No, ten akurat można. Tu by lepiej wyszedł sottile Pentartu, bo on daje takie duże "oczka", a Medium ze Stamperii jak się da cienkie warstwy, to wychodzi gęsta siateczka. Siem już nauczyłam Big Grin
Nota bene ten krak jest jednak świetny, znacznie lepiej, szybciej i łatwiej się z nim pracuje niż z Pentartem. Szybciutko schnie, cały proces razem z wypełnianiem spękań zrobiłam w jeden wieczór.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - makowababuszka - 02-16-2013

Efekt fantastyczny! Cudny wyszedł! Świecznik był ceramiczny? Crack jak najbardziej mi się podoba, a bluszcz to już w ogóle szaleństwo, wszelkie zielska uwielbiam (żywych doniczkowych też w domu pełno) Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-16-2013

Makówko, tak surowa ceramika biskwitowa. Ja tez zielsko lubię, zresztą do fotek wykorzystałam prawdziwe Big Grin