Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - makowababuszka - 02-16-2013

(02-16-2013, 01:41 AM)Erato napisał(a): Makówko, tak surowa ceramika biskwitowa. Ja tez zielsko lubię, zresztą do fotek wykorzystałam prawdziwe Big Grin

Dostrzegłam żywą gałąź Smile Ja niestety bluszcze i wszystko co długi i wiszące musiałam w domu ograniczyć ze względu na specyfikę moich kotów, które chciały sobie z nich robić liany niczym Tarzan, ewentaulnie obgryzały ile popadnie Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - exaltation - 02-17-2013

SUPERSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - lilianna - 02-17-2013

Wow,ja tylko tyleRolleyes


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bluszczowy świecznik - Erato - 02-17-2013

Dzięki dziewczyny Big Grin
Muszko, obiecuję szklane talerzyki, już prawie gotowe Big Grin Ale to będzie zupełnie inna bajka Cool


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - Erato - 02-17-2013

A na razie początek serii z romantycznymi różami, w posiadanie których (znaczy serwetek) weszłam szukając czegoś do akcji pod kryptonimem "zrób coś różowego" Big Grin Ostatecznie stanęło na magnoliach, ale serwetka z różami, choć właściwie nie w moim stylu, naprawdę mnie urzekła, no i powstały trzy (!) pudełka z tym motywem, każde w odrobinę innej konwencji, choć podobnej kolorystyce.
Pierwsze to najprostsze, kwadratowe pudełko, gdzie cała moja inwencja ograniczyła się do naklejenia serwetki (taka jest, okrągła wycinana na półokrągło na brzegach), pokropkowania konturówką i zalakierowania na oślepiający błysk Big Grin Dół to zielona bejca, w środku cieniowanie bejcą zieloną i ugrową (czytaj sraczkowatą Tongue )
               


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - jomajka12 - 02-17-2013

Bardzo ciekawe wykorzystanie serwetki, kropeczki dodają uroku a kolor nie powiedziałabym że to zieleń. Jestem zdecydowanie na tak.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - asiek_71 - 02-17-2013

Ciekawa ta zieleń Smile i w mojej ocenie bardzo udana praca


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - Erato - 02-17-2013

Zieleń jest dziwna - na butelce jest napisane "zielony", ale jak się to nakłada na drewno, to wygląda na brąz. W miarę wysychania zaczyna wyglądać bardziej zgniłozielono Big Grin W zależności od naturalnej struktury i barwy drewna wydaje się a to zielone, a to złotobrązowe. W sumie ciekawy kolor.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - Erato - 02-17-2013

Oli, to niestety nie odblask, tylko Twe sokole oko zobaczyło podcieknięty klej Confused Krawędzie było słabiej przyklejone, na granicy bejcowanej części, i jak pociągnęłam z góry klejem, to się to zmarszczyło i odwstało, a potem powstał ciemniejszy zaciek. Na szczęście po wszystkich warstwach lakieru przestało być to widoczne, kropki też pomogły. Zdjęcie to podkreśliło, natomiast "na oko" tego nie widać.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - romantyczne róże - Vika - 02-17-2013

Mam te serwetki i doskonale rozumiem Twoją do nich słabość Smile
Podoba mi się wieko (jak to dobrze, że Oli już powiedziała o "odblasku", ja nie muszę Smile), ale najbardziej urzekło mnie wnętrze - te cieniowania, przejścia kolorów, cudnie uwidocznione słoje... cudo.