Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 10-09-2012

Ho ho ho... Pięknie Ci to wyszło!!

Szczególnie piękny dół - takie ciapanie lubię... I cieszę się, że napisałaś o tym błocie, bo już myślałam, że tylko mnie się takie "pomieszanie kolorów" robi... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - spord - 10-09-2012

Pudełeczko śliczne Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-10-2012

No to teraz z drżeniem serca prezentuję moją komódkę. Pierwszy raz robiłam coś tak dużego, w sensie naklejania serwetki na taką dużą powierzchnię. Nie uniknęłam małych wpadek, ale podmalowałam, zalakierowałam i nic nie widać Tongue



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 10-10-2012

mnie się podoba i nei ma co drżec twe serce bo ładnei jest a to jest serwetka taka duża a nie papier jakiś ??? jak dla mnie super kurcze to mi przypomniało że muszę pokazać lodowkę


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 10-10-2012

Ach! Uwielbiam motywy "mapowe"!!! Pięknie ta komoda wygląda! Porwę ją i... No, tak... Zapomniałam, że nie mam miejsca w domu.... Ale wirtualnie jeszcze się zmieści!!! Big Grin



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-10-2012

Cieszę się, że Wam się podoba Big Grin
gofiro tak, to jest serwetka - po prostu miała taki duży motyw, jedna "objęła" sześć szufladek, na pozostałych dwóch część motywu już musiałam powtórzyć.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 10-10-2012

No widać, widać... Wink
Szkoda, że nie przesunęłaś tej sztukowanej serwetki do góry, żeby nałożyć wzór Smile
Ale i tak bardzo mi się podoba, też kocham mapy Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-10-2012

(10-10-2012, 11:58 AM)vika napisał(a): No widać, widać... Wink
Szkoda, że nie przesunęłaś tej sztukowanej serwetki do góry, żeby nałożyć wzór Smile
Ale i tak bardzo mi się podoba, też kocham mapy Smile
Próbowałam różnych wariantów - ale jak się to podciągnęło do góry, tak żeby kontynuować wzór, to się jakoś tak brzydko kończył na dole. Dlatego zecydowałam się na położenie tak, żeby zmieściły się całe te papugi z balonem. W ogóle miałam dylemat, bo bardzo dobrze wyglądałoby też powtórzenie dwa razy tego samego na czterech szufladkach - lepiej wtedy wychodziła ta cała kula ziemska, która teraz jest jajowata, bo środek komódki jest podwójny wskutek sklejenia Smile

Ta serwetka strasznie mi się podoba, mam ją jeszcze w wersji zielonej oraz czarno-białej.




RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - spord - 10-10-2012

Komódka śliczna... Podziwiam za odwagę Smile



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-10-2012

Bardzo dziękuje za miłe słowa, aż mi się chce zaraz siadać do dalszej roboty! Big Grin