Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - Shanna - 02-19-2013

Bardzo fajne talerzeSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - Erato - 02-19-2013

Miło przeczytać Wasze pozytywne komentarze Smile Marilyn przesyła buziaki Big Grin
Ku nauce decoupagowej powszechnej zwrócę uwagę na skuchę na tej z "taśmą celuloidową" jak to ładnie nazwała Vika, czyli z kropkami - nie wiem co mnie podkusiło, żeby na tym talerzyku przykleić motyw klejem do decou, zamiast medium do szkła. No i się przekonałam, po co jest medium do szkła - przyjrzyjcie się na zdjęciu, po zwykłym kleju zostały smugi, niby jest to przezroczyste, ale smugi są. Medium do szkła jest bardziej upierdliwe w użyciu, bo wolniej schnie, ale jednak wysycha bez śladu. Nauczka - do klejenia pod szkło używa się kleju do szkła! Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - Erato - 02-19-2013

Nata, dziękuję Heart

Grarucie, brokat biały wszak od Ciebie dostany w ramach nagrody konkursowej Big Grin Bardzo on jest fajny, bo niby brokat, ale jednak mało brokatowy, taki niebadziewny. Tyle że pod szkłem bardzo słabo "blikuje", liczyłam na mocniejsze lśnienie, a tu wyszedł raczej efekt śniegu czy mgły, no ale fajny jest.

Butelka faktycznie z podobnym zestawieniem (nie odgapiałam Tongue ). Nie pamiętam tej butelki, nie studiowałam chyba dość dokładnie Twojego wątku Big Grin A butla śliczna. I jaki piękny metalowy lampion obok niej na zdjęciach Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - makowababuszka - 02-19-2013

Fajne wyszły, zastosowalabym jako podkładki pod świeczki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - Erato - 02-19-2013

Bingo Big Grin To są podstawki pod świeczki, kupiłam ich ilość prawie hurtową w Leroy Merlin Smile
Ale jak Marilyn na twarzy świece roztapiać, no wiesz?! Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - brunetka - 02-19-2013

e nooo...Marilyn to już klasa sama w sobie Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - craftingbydominique - 02-20-2013

Oj Norma Jane, moja milosc. Jakie to nieszczescie stac sie taka cepelia przy takiej zjawiskowosci, ale to juz off topik. No mi sie podobaja bardzo wszystkie trzy, bardzo, ale sie trzeba czasem zdecydowac i jednak kropy plus tasma wygrywaja, kropy szaszlykowe sa? Musze odgapic... Mgielke widze, jako bialy akryl, sie przygladalam dlugo zanim przecztalam, ze brokat, jako akryl juz swietne, ale z niebadziewnym brokatem, na czerni i w-czerni to musi byc czad. Alez by sie trio spodobal MM...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - gofira - 02-20-2013

pierwszy i ostatni albo nei środkowy albo, albo, albo kuuurcze sama już nei wiem albo nie oczywiście że wiem
SYSKIE TSY! TAK SUPER


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - Erato - 02-20-2013

(02-20-2013, 02:49 AM)craftingbydominique napisał(a): Oj Norma Jane, moja milosc. Jakie to nieszczescie stac sie taka cepelia przy takiej zjawiskowosci, ale to juz off topik. No mi sie podobaja bardzo wszystkie trzy, bardzo, ale sie trzeba czasem zdecydowac i jednak kropy plus tasma wygrywaja, kropy szaszlykowe sa?
nie szaszłykowe Big Grin Z "dzióbka" tubki z konturówką.

W imieniu Marilyn ps. Cepelia dziękuję za wszystkie pochwały Smile

No a Audrey to dopiero jest cepelia... Ja ostatnio kupiłam nawet chusteczki higieniczne z jej wizerunkiem na opakowaniu, trochę to straszne. No ale kupuję, bo ją kocham i podziwiam, nawet na chusteczkach Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - Marilyn - craftingbydominique - 02-20-2013

No to Ci sie te kropy w ogole nie rozlazly, rowniotkie, okraglutkie sa, ja tak bym nie umiala.