Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - craftingbydominique - 02-24-2013

zupenie inny kolor, jak sie nazywa fachowo intesywny niebieski? indygo to jest, tak?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Erato - 02-24-2013

Tak, ciemny niebieski to indygo. Na tych kolczykach użyte są bejce w kolorach niebieski, turkusowy i grafit, brzeg obmalowany akrylem ciemnoniebieskim.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - craftingbydominique - 02-25-2013

no ja wlasnie polowalam dzis w leroy na wlasnie takie odcienie bejcy, niestety, z kolorowych byla tylko antyczna wisnia, caly kosz zakupow poczynilam Smile, ale bede zlocic Smile, nie znam zupelnie tych smarowidel, Vika polecila to kupilam Smile. A bejcowanie akrylowe cos czuje to bedzie kolejna moja ulubiona kombinacja... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Erato - 02-25-2013

O tak, to się doskonale dla Ciebie nadaje Big Grin Mazać, wycierać, mieszać, szlifować i znowu mazać Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - craftingbydominique - 02-25-2013

no wlasnie! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - asiek_71 - 02-25-2013

Kolczyki wyszły Ci ładniuteńkie i ten kolorek-a właściwie kombinacje odcieni poprostu perfrkcyjne. Zaintrygował mnie Twój pomysł z bejcą i siedzi w głowie, więc jak nic pewnie za niedługo wypróbuję i jka jakieś pytania mi się nasuną to licze że mnie oświeciszSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Vika - 02-25-2013

Śliczne kolory Smile
Jak ja się cieszę, że następna ciężko chora na bejce nam pod bokiem wyrosła Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Shanna - 02-25-2013

Kolczyki cudneSmile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce...Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Erato - 02-25-2013

(02-25-2013, 09:35 AM)vika napisał(a): Śliczne kolory Smile
Jak ja się cieszę, że następna ciężko chora na bejce nam pod bokiem wyrosła Smile
no właśnie, ciekawe kto taką zarazę roznosi Tongue

Shanna napisał(a):Kolczyki cudne Smile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce... Tongue

se zrób Big Grin

asiek, metoda jest prosta i nie ma o co pytać, ale jakby co, to polecam się Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kolczyki - Shanna - 02-25-2013

(02-25-2013, 12:25 PM)Erato napisał(a): [
Shanna napisał(a):Kolczyki cudne Smile Moje kolorki, moj styl....moje...ja chce... Tongue

se zrób Big Grin

se zrobieTongue Jedne juz zaczelam, ale nie mam kiedy skonczyc.