Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - malowanki na szkle - jomajka12 - 02-28-2013

Talerz piękny, bardzo mi się podoba zestawienie kolorów i faktura. Szkoda, że to spód, bo ta fakturka to połowa uroku talerza. Zrobiłabym drugi taki na "prawą stronę" i wyeksponowała w czysto dekoracyjnym celu, bo warto.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - malowanki na szkle - Erato - 02-28-2013

Jomajko, już o tym myślałam - jak mi przejdzie faza zdobienia szkła od spodu, to zacznę robić od zewnątrz Tongue Może to będzie mój sposób na butelki, bo się na razie za nie nie brałam.

Malola, racja Big Grin Uważaj, bo dostaniesz talerzykiem Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - malowanki na szkle - anika - 02-28-2013

Świetny pomysł, bardzo ciekawy efekt.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - malowanki na szkle - Shanna - 03-01-2013

(02-28-2013, 12:26 AM)Erato napisał(a): Grarutku, ja się nie sępię Big Grin Tylko tak Shankę chciałam zainspirowac i widzisz? Zrobiła kolczyki Big Grin Tylko pokazać nie chce, że niby mąż jakieś dziurki wierci Tongue

Obiecuje dzis wstawic fotke....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-01-2013

No, Murano był taki na bogato Big Grin Porwała go całkiem niewirtualnie siostra mojego niemęża i już go nie mam Big Grin

Jako że małych talerzyków szklanych kupiłam z dziesięć, no to męczę je dalej - dziś efekt transferu na szkle, jakaś dziwaczna stara rycina wyszperana na Panteek.com Podmalowana na czarno tylko pod transferem, obok paski ze srebrnej konturówki, no i tradycyjnie werniks szklący Renesansu (bardzo dobry preparat!)
To taka raczej wprawka, pierwsza próba transferu na szkle. Transfer zrobiłam za pomocą Art Medium, standardowo z laserowego wydruku, papier zrolowany na mokro. Szklaną rzecz to można całą po prostu wsadzić pod kran i rolować Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Mery, normalnie, akwalung, maska, zanurzenie i roluję Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Gra, przecież nie musi Ci się wszystko podobać. A ten motyw jest... no, dziwny Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

A to jak tak, to ja się bardzo cieszę Big Grin Przynajmniej zrobiłam coś dziwnego Big Grin Jednym się będzie podobało, innym nie - i o to chodzi!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Zuza - 03-02-2013

Mnie się podoba chociaż za nic nie mogę dokładnie zobaczyć co tam na nim jest...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-02-2013

Anielica wygląda, jakby się owinęła puchową kołdrą Tongue

Oli, ja też nuram Big Grin A dokąd się wybierasz latem?