Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szkła ciąg dalszy - Erato - 03-06-2013

Muszko Heart Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-06-2013

A ja znowu szklane talerzyki... Już miałam nadzieję Wam pokazać piękny świecznik, no ale doopa, świecznik obdzieram z wstrętnego lakieru i potrwa to jeszcze chyba z tydzień, więc póki co wiosennie - kwiatki!
   
Technika - transfer fotografii, spód malowany akrylami, zabezpieczone werniksem szklącym Renesans.
   
           


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - gofira - 03-06-2013

pierwsza jetem zabieram niebieski
albo nie czerwony
albo zielony
WIEM zabieram czyskie tsy i spadam znaczy wieję bo za moment ktoś mnei podkradnie hihi !


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Zuza - 03-06-2013

ŁAŁ!!!! Ależ mi się podoba ten komplecik - zabieram!!!

Ożeż!!!! Gofira pierwsza była... Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-06-2013

No to musicie wybrać każda po jednym Big Grin Ja typuję, że Zuza wzięłaby niebieski, Gofi czerwony, a Grarut zielony.

Przy okazji proszę co bardziej zaawansowane ogrodniczki o pomoc - jak się nazywa ten żółty kwiatek? To są takie niewielkie, kulkowate w pokroju kwiatki wyrastające na bardzo długich łodygach, często się je widzi gdzieś przy wiejskich płotach (no u mnie rosną przy miejskim Tongue )
W oryginale wygląda tak:
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Vika - 03-06-2013

te kwiaty to dalie,
a talerzyk niebieski Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-06-2013

(03-06-2013, 02:41 PM)vika napisał(a): te kwiaty to dalie
oj chyba nie...


   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Vika - 03-06-2013

nie dalie? no to georginie Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-06-2013

Wujek gogle powiada, że to rudbekia. I to by się chyba zgadzało, bo pamiętam, że moja mama wymieniała tę nazwę Big Grin Ale wydawało mi się, że rudbekie wyglądają inaczej. Muszę zapytać mamę, ona o wiechciach wie wszystko...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - craftingbydominique - 03-06-2013

pierwszy raz slysze o rudbekiach, egzotyczne imie, a taki pospolity w sumie chabaz Smile
Ciekawa koncepcja z trojkolorowymi talerzykami, a transfer fotografii to jak? musialas ksero robic, bo na sliskim nie smaruje?