Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-07-2013

Muszko, te to nie są wychodkowe stokrotki Big Grin Za niskie Tongue Tak więc bądź spokojna, pod balkonem masz rudbekie, a nie shithouse daisies...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - jomajka12 - 03-07-2013

Wychodek to i tak łagodne określenie na shithouse Smile Smile. U mnie te kwiaty rosną przy kompostowniku, właśnie dlatego, że tylko tam mają wygodne podparcie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Joanka215 - 03-12-2013

Ależ się wiosennie poczułam, bardzo mi tego brakowało, bo u mnie za oknem straszne zimowo. A talerzyk to najbardziej ten niebieski Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Erato - 03-17-2013

Prezentuję moje pisanki, choć po tych wszystkich cudach, jakie dziewczyny pokazały, to powinnam je chyba do piwnicy schować... Zrobiłam "aż" pięć, ale jedna się jeszcze lakieruje, kurza jej mać...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - aivii - 03-17-2013

Piękne motylki...!
szkoda, że mnie ręka niemiłosiernie buntuje się gdy chcę coś tak ładnego namalować : ( zawsze nie wychodzi.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - Vika - 03-17-2013

No i kolejne fajowe jaja Smile
Gdzie nie wejdę to inne i zawsze mi się podobają, ciekawe, bo one tak różne przecież...
a tu motylki mnie urzekły Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - flower power - jomajka12 - 03-17-2013

Erato, nawiązując do tego co piszesz w tym wątku i pogawędkach na temat urody swoich prac - u sąsiada trawa zawsze jest zieleńszaSmile. Magnoliowa pisanka ma może trochę zbyt grube spękania - no ale taki preparat i nic na to nie poradzi. Pozostałe trzy są tak inne niż te co do tej pory oglądałyśmy, że już to jest ich wielkim atutem. Są piękne, wesołe. A tulipanowe jajeczko wygląda jakby było z cukru, aż chce się je schrupać. Nie marudź, bo nie masz powodu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - eeeeee....ggs - Erato - 03-17-2013

Bardzo Wam dziękuję Smile Motylkowa jest zdecydowanie najlepsza, pewnie dlatego, ze ją robiłam w wieczór, gdy wybrano Papa Francesco Wink A poważnie to polakierowałam ją poli Syntiloru i on zdecydowanie najładniej wygląda na pisankach, niestety jest bardzo żółty, do tulipanowej musiał być idealnie przezroczysty, żeby nie zepsuć bieli.
Krak jest źle zrobiony, to jest jednoskładnikowy Deco Art, który nałożony cieniutko daje gęste, ale subtelne spęki, a ja nie wiedzieć po co nakladalam go najpierw na jedną, potem na drugą połowę jajka, zamiast wsadzić je na patyk i polakierować całe... No i zrobiły się zacieki, a wtedy robią się na tym kraku takie grube szczeliny. Za to, uwaga, można go całkowicie bezpiecznie wycierać mokrymi chusteczkami Big Grin Nic się z nim nie dzieje.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - eeeeee....ggs - craftingbydominique - 03-17-2013

no kochana, te ostatnie kolorowanki sa przecudne, zapomnieli porwac, to dla mnie wlasnie tulipanowa poprosze... idealnie rozplanowane, piekne grube reliefy, kwiatuszek - jak czeresienka na torcie, cudna jest po prostu. I ptaszkowa jeszcze - swietnie tlo wypelnilas, samo tlo, limonkowe tez mi sie bardzo widzi! No, a krak sie nie udal, calkowicie magnolie zaslonil, a szkoda, bo magnolie takie ladne sa.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - eeeeee....ggs - Erato - 03-17-2013

Na szczęście skraczone magnolie już znalazły amatorkę - moja mama orzekła, że to jajo jest najładniejsze Big Grin