Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - eeeeee....ggs - satori - 03-24-2013

Oczywiście,jak mama nie zabrała to ja z chęcią przygarnę.Jajo jak dla mnie zdecydowanie ma coś w sobie i przyciągnęło moją większą uwagę.Dlatego postanowiłam je wyróżnić.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

Moja przyjaciółka zamówiła u mnie jakiś czas temu pudełko na coś, co ona nazywa "drukami ulotnymi" - wycinki, notatki, różne dziwne papierki, z którymi nie wiadomo co zrobić, a które ważne są niesłychanie Big Grin

Zdecydowałam się na pudełko w formie książki - serwetka po całości, na górze biały relief, w środku wzór farbą z tego samego szablonu.
Na grzbiecie "książki" nadruk transferowany - wygląda dziwnie, jest wyblakły, co jest efektem użycia do transferu na farbę wydruku atramentowego, po starciu papieru został tylko taki blady napis - ale w sumie ten efekt, choć niezamierzony, podoba mi się.

I jeszcze kolaż - trudno było mi sfotografować dobrze tak, żeby było widać strukturę reliefu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - gofira - 03-27-2013

hmmmm patrzę i patrzę i nie wiem co powiedzieć
niby pomysł fajny niby wszystko ok a jednak coś nie teges
nie wiem moja pierwsza myśl była że za mało lakieru, druga że to jakby faliste jakieś, kolejna że trzeba było ten szablon czerwony zrobić
kurcze coś jest nie teges a ja nie wiem co
a może to tylko ze mną coś jest???


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - abfd - 03-27-2013

Fajny pomysł z położeniem reliefu na serwetkę o podobnym wzorze.
Może jest monochromatycznie, ale to wg mnie jest na plus. Zmieniłabym czcionkę napisu, ponieważ nie pasuje mi trochę do ornamentów. Zazdroszczę perfekcji wykonania reliefu.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - craftingbydominique - 03-27-2013

ale piekny szablon! duzy, wiec mozna wykorzystac na wiele sposobow, ja lubie reliefy, wiec dla mnie bomba Smile, podoba mi sie nazwa - 'druki ulotne', damaskowy wzor tez mi sie nigdy nie znudzi.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

Gofi - co do lakieru masz rację, wiem, że to jeszcze wymaga pracy, ale przyznam, że już mi się strasznie nie chce Tongue Lakier poza reliefem muszę jeszcze raz czy dwa zeszlifować i położyć warstwę, żeby było idealnie gładko. Ale robię to już tak długo i już tak mi się nie chce, że postanowiłam zrobić już zdjęcia...
Co do reszty - koncepcja jest przemyślana i celowa, absolutnie żaden kolor nie wchodził tu w grę. Efekt reliefu na wzorze bardzo mi się podoba, no a Tobie przecież nie musi Smile

abfd - ile ja dumałam nad tą czcionką Big Grin Żadna mi się nie podobała, nie wiedziałam, czy ma być prosta, czy ozdobna, w końcu użyłam mojego ulubionego Harringtona. I na początku też nie byłam do końca przekonana, ale teraz - chyba się po prostu przyzwyczaiłam i jest OK.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-27-2013

Harrington nie ma ogonków Confused Na szczęście chciałam napisać "druki ulotne" a nie "zażółć gęślą jaźń" Big Grin
Z powodu tej "przywzorkowatości" uznałam, że musi być b&w, czy w każdym razie nie można tu wprowadzać nowego koloru, niż jest na serwetce, bo to byłby już oczopląs. A tak - relief się trochę gubi na wzorze, przebłyskuje tylko pod kątem, bo jest wypukły, i mimo wszystko nie ma nadmiaru (w moim odczuciu).


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - abfd - 03-27-2013

Erato, z czcionką to tak bywa. Doskonale Cię rozumiem Smile
Pudełko mi się podoba.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Zuza - 03-27-2013

Kurcze! Nie wiem czy mi się podoba... Raz zachwycam się szablonem na serwetce, a raz mi to przeszkadza.... Pewnie trzeba się do tego widoku przyzwyczaić... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Vika - 03-27-2013

Mnie się ten relief na serwetce podoba, może tylko bym go oszlifowała i wyczyściła wszystkie załomy, ale podoba mi się i tak, i fajnie, że jest biały, do czcionki też nie mam zastrzeżeń ( a z tym "olubieniem" kilku z całej niezliczonej ilości - bo ja wgrywam wciąż nowe i nowe z zamiarem wykorzystania - to święta prawda jest!)