Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-28-2013

Asiek nazwa to nie mój pomysł, więc nie patentuję Big Grin Cieszę się, że Ci się podoba.

Aniu, witaj w moim wątku - "zabieranie" to takie wirtualne oczywiście, ale jak się coś komuś bardzo podoba, to sobie wzajemnie podbieramy Big Grin
Nowe posty we wszystkich wątkach możesz zobaczyć klikając na górnym pasku przycisk "pokaż nowe posty" albo "pokaż dzisiejsze posty". Albo, jeżeli masz wyświetloną listę działów i wątków w nich, to te wątki, w których napisano coś nowego, mają pogrubiony tytuł, a po prawej stronie masz przycisk "ostatni post" z nickiem użytkowniczki, która go napisała. Mam nadzieję, że to zrozumiałe, co napisałam Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-28-2013

(03-28-2013, 07:27 PM)grarut napisał(a): A ja przyglądając się już drugi raz tej pracy, zastanawiam się czy nie fajniej byłoby ten motyw zrobić na jednolitym tle - myślę tu o kontrze.
nie wiem czy fajniej, na pewno inaczej - ale moim zdaniem też bardziej... zwyczajnie. Po prostu szablon na jakimś tle. Ten pomysł ze zdublowaniem wzoru serwetki i reliefu bardzo mi się spodobał, efekt zdecydowanie też. No a innym - jak zazwyczaj, różnie różniście Big Grin
Ale muszę podkulić ogon i podszlifować to jeszcze, a tak mi się nie chce Dodgy


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - satori - 03-29-2013

No tak,zdania podzielone widzę.Mnie się trochę podoba trochę nie Wink Podoba mi się serwetka,napis ,lakier,staranność.Relief wydaje się być już troszkę zbędny na tych gęstych wzorach.Lubię połączenie bieli z czernią ,może troszkę pomaziać ,poszarzyć ,przetrzeć ,żeby zgubić tę mocną granicę biel-czerń wewnątrz.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - jomajka12 - 03-29-2013

Podobałaby mi się ta szkatułka, gdyby nie relief. Sam w sobie jest świetny, ale przytłacza i tak wyrazisty wzór.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-29-2013

Ciekawostka... Całe życie na Śląsku mieszkam i nigdy tego nie słyszałam Dodgy

Satori, żadnego maziania ani przecierania, miało być wszystko jak żyleta Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - craftingbydominique - 03-29-2013

gratki za setki Smile choc u mnie dwudziestki Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Vika - 03-29-2013

I wielu pięknych prac! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - gofira - 03-29-2013

gratuluję i kolejnych setek życzę


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - asiek_71 - 03-29-2013

Gratuluję serki i życzę kolejnych-az do tysiąca i dalej..dalej...dalej..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - druki ulotne - Erato - 03-29-2013

O, dziękuję bardzo, jeszcze nie świętowałam żadnej swojej setki Big Grin
Dziękuję Wam, bo to przecież Wy tworzycie i forum, i mój wątek.

Zdrowie moich gości na stu stronach Big Grin
[Obrazek: 14293998jestduzokielisz.jpg]