Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-14-2013

No jojczę, bo taka byłam dumna z tego reliefu Confused Pewnie, brzydki nie jest, ale okropnie mnie wkurzył ten łuszczący się Maimeri. I żeby się jeszcze zechciał złuszczyć dokumentnie, ale nie! On jak wysechł porządnie, to zrobił się twardy jak diament, trudno było go ruszyć czymkolwiek.
Moja mama lubi ceramikę w klimatach Delft albo chińskich wzorów kobaltowych, w kuchni za to ma pełno Włocławków. Więc ta rzecz się wpisuje w takie rozmaite klimaty błękitnej porcelany.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - abask - 04-14-2013

Potrafię Cię zrozumieć bo zdarzyło mi się podobnie ale z krakiem. Nie wyszedł na przedmiocie ale zmyć się nie dał. Wiele pracy mnie kosztowało aby to ukryć.
Zdarzyło mi się to na pisance, którą wrzuciłam w moim wątku. Jest to ta strusia z margerytkami.

Kocham niebieskości od dawna i mnie się ten świecznik podoba ale Ty sama wiesz najlepiej czy jest ok.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Joanka215 - 04-14-2013

Oj tam, oj tam. Co tam relief -całość w niebieskościach przecudna Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-14-2013

Vika, Joanka, abask - dziękuję Heart
Abask, mnie się Twoja strusia pisanka bardzo podoba - chyba najbardziej z całej niemałej przecież serii, którą pokazałaś. Vika to nazywa "przerabianiem skuchy w atut" Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Vika - 04-14-2013

No!
Szybko się uczysz Big Grin To jest dokładnie to! Big Grin
Fajnie się przekuwa, co nie???


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - abask - 04-14-2013

Powiem nieskromnie , że osoba, która ją nabyła, była zachwycona Wink
Czasami uda się naprawić a nawet polepszyć kiedy coś nam się zepsuje Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-14-2013

Nie mam pojęcia, Nata Sad Może to akurat z Pentartem tak się nie lubi...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - jomajka12 - 04-14-2013

Bardzo, bardzo niebieski, bardzo, bardzo ładny świecznik.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - szksat - 04-14-2013

Erato, jak ja Cię rozumiem - mnie dokładnie to samo ten cholerny szklący zrobił i wyglądał, jak obrzygany - od tamtej pory pod szklący maluję jedną warstwę okrętowym Syntilorem Smile

Ale świecznik jest jak najbardziej w porzo Smile Ptok - śliczny Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Shanna - 04-14-2013

A ja powiem, ze ptaszydlo z bliska mnie sie srednio widzi. Ale za to calosc bardzo mi sie podoba.