Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - craftingbydominique - 04-15-2013

Piekny swiecznik Aga, cudny motyw, a relief jest widoczny, delikatny, ale to tylko calosci smaczku nadaje.. no piekny jest!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-15-2013

Shanna, ptaszydło oczywiście normalnie nie jest oglądane w takim zbliżeniu, chciałam pokazać ten zalany lakierem relief...

Domi, dziękuję Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-15-2013

No, kraka już ni ma Cool W każdym razie w większości, tych resztek, których nie dałam rady zeszlifować, już nie widać.
Dziękuję oli Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - anika - 04-15-2013

Mnie też się podoba. A przygody z lakierem,oj znam to,znam. Więc wiem, co przeżywałaś. Najważniejsze,że pracę udało się uratować.Chociaż rozumiem Twój niedosyt. Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-15-2013

O pardon Grarut, oddaję Ci należne autorstwo powiedzenia Big Grin Cieszę się, że Ci się podoba.
Aniko, dziękuję Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - gofira - 04-16-2013

już kiedyś mówiłam za moim mężem- mądrym człowiekiem że to rękodzieło jest czyli nie musi być ani równo i gładziutko
jak chcą mieć wygłaskane i na cacy to niech fabryczne z tworzywa sobie kupią a tutaj dusza jest a dusza u każdego artysty ma inny kształt i strukturę
twoja mnie się podoba


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pechowy świecznik - Erato - 04-16-2013

Ojej Gofi, ale ładnie napisałaś Heart Bardzo Ci dziękuję!

A teraz pokazuję rzecz, którą zrobiłam chyba najszybciej z wszystkich jak dotąd - praktycznie w jeden wieczór. Dzięki temu, że jest nielakierowana, tzn. lakier jest tylko na wieczku, a boki i wnętrze pudełka zabejcowane i przetarte białą pastą Pentartu, następnie wyszlifowane papierem ściernym. To jest pasta woskowa, dzięki czemu powierzchnia po przetarciu papierem zrobiła się idealnie gładka i satynowa, nie ma czego lakierować. A na górze prościzna, czyli serwetka po całości i parę warstw Vidaronu. Jak ten lakier się cudnie szlifuje! Trzy czy cztery warstwy jednego wieczora, na następny dzień tylko raz zeszlifowałam do matu i nałożyłam o ile dobrze pamiętam już tylko jedną warstwę do wykończenia. Takie leniwe decou to ja lubię Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - Zuza - 04-16-2013

Prosta, szybka i efektowna - same zalety! Chętnie bym porwała, ale obiecałam sobie nie zbierać więcej niepotrzebnych przedmiotów....


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - anika - 04-16-2013

Tak,tak! Piękna kolorystyka.Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - Vika - 04-16-2013

Ogromnie mi się podoba ta szkatuła - kolor tych starych desek na wieku (tak, wiem, po całości Smile) doskonale dopełnia kolor boków, i te kamienie... no, naprawdę, bardzo mi się podoba, naprawdę Smile
ona ma w sobie to "coś", pobudza wyobraźnię, "opowiada"... mimo, że prosta taka...
Mnie wprowadziła w doskonały nastrój, a ostatnio coś mi ten nastrój szwankuje i nie daje się zmienić...