Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-15-2012

(10-15-2012, 12:20 AM)vika napisał(a): Kurczę jak ja lubię jesień Smile
Twój wieszak bardzo mi podpasował w tym lubieniu... wzięłam sobie... mogłam? Wink

spoko - najwyżej powiem koleżance, że wieszak tak naprawdę nie jest jej, tylko Viki, więc nie ręczę, czy nie przyjdzie po swoje Big Grin

Cieszę się, że Wam się podoba Big Grin Lubię robić wieszaki...

Za to teraz robię niciak, który jest na zamówienie dla mamy z "fioletowym na l" Wink, ale w ogóle mi się nie podoba i już nie wiem, co z niego będzie Confused Miał być prosty, a zaczęłam niepotrzebnie kombinować i teraz jestem zła na siebie i ten głupi niciak! (się musiałam wygadać Big Grin )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 10-15-2012

Wieszak slicznySmile ale .... tu sie doczepie....mnie brakuje kilku galazek od listkow. Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-15-2012

A bo one są urwane z gałązek porywistym wiatrem - zapomniałam powiedzieć Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 10-15-2012

No i wszystko jasneTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anika - 10-15-2012

Nie powiem nic nowego,ale podoba mi się ten wiewiórkowy wieszaczek. Ruda modelka- super i świetnie dobrane dodatki,miła dla oka kolorystyka.Taki drobiazg, a cieszy. Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-15-2012

Koci powiadasz... Czemu nie Big Grin Ale nie mam teraz na stanie kocich motywów, nie licząc kotków od d... strony wykorzystanych na skrzynce na wino Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-15-2012

(10-15-2012, 05:47 PM)muszka napisał(a): No jak nie masz, jak maszBig Grin Własnie pisałam w "serwetkowych" że chciałabym mieć je (nr 19) od ciebie w zamian - za co tylko chcesz (piszę o serwetkachBig Grin). Te koty to cudoWink
No Big Grin Ale są właśnie od kociej d... strony Big Grin Z przyjemnością Ci je odstąpię!




RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-22-2012

Spróbowałam w końcu decou na świecach - jakieś bardzo wyrafinowane to mi to nie wyszło Big Grin Ale uznałam, że jest to świetny sposób na zużycie resztek ładnych serwetek i dzięki temu do wiewiórkowego wieszaka powstały w komplecie dwie wiewiórkowe świece, oprócz tego jedna z tulipanami.
Medium nie kupiłam, probowałam na żelazko (tulipany) i na rozgrzaną łyżeczkę, ale żadna z tych metod do końca mnie nie satysfakcjonuje, bo żelazkiem łatwo za bardzo stopić, z kolei łyżeczką to można się skichać, zanim się zrobi całą świecę... Więc wymyśliłam autorską metodę Big Grin - "na kuchenkę elektryczną" Big Grin świecę z przyłożonym motywem owijam papierem do pieczenia i roluję po lekko rozgrzanej płycie grzejnej. Łyżeczką poprawiam tylko te miejsca, gdzie nie chwyciło.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Vika - 10-22-2012

No, potrzeba matką wynalazków, hahaha, świetnie Tongue
A mnie tym razem tulipany utuliły... fajne są Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-22-2012

(10-22-2012, 04:48 PM)muszka napisał(a): Z wiewiórem - sliczna. Tulipankowa - tylko ładna! To moje zdanie. Szkoda, że nie moge skorzystać z autorskiej metody: mam palniki gazoweBig Grin
no tak, w tym przypadku nie polecam zastosowania metody Big Grin
Wiewiórka jest tak ładna, że wygląda fajnie na byle czym... Miałam tylko jedną taką serwetkę i szkoda mi było wyrzucić resztki po wieszaku. Tulipany są takie "opatrzone", aczkolwiek w tym przypadku musiałam się bardziej przyłożyć, bo starałam się bardzo dokładnie wyciąć.
Jednak medium kusi Rolleyes