Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - Erato - 04-17-2013

Asiek, dzięki - to bejcowanie i pastowanie jest bardzo łatwe Smile Na bokach jest zupełnie prosto, czyli bejca i na to wcierana szmatką pasta, szlif papierem, koniec. Na rancie troszkę więcej zabawy ale tylko troszkę Smile Farba akrylowa, bejce "a la akwarela" w różnych kolorach, na to troszkę pasty i to wytarte papierem tak, żeby wyszło usłojenie drewna.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - exaltation - 04-18-2013

szybko zrobione, ale jakie piekne!Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - abask - 04-18-2013

Ojej... To serce i kamienie wyglądają niemal jak 3D! Super to wygląda Wink))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - satori - 04-19-2013

Erato ,i ja się dołączam do ogólnych zachwytów nad pięknem kamieni.Faktycznie, Gofira ma rację... patrzymy na te realistyczne serwetki i nie umiemy ich wykorzystać.Super widok nam zafundowałaś Shy


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - Erato - 04-19-2013

Satori Heart (to serduszko nie z kamienia Smile )
abask - dlatego kupiłam te serwetki, fajne jest to zdjęcie i serwetka dobrej jakości, bo czasami na serwetce ze zdjęciem wszystko jest jakieś takie rozmazane.
exaltation - dziękuję Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - kamienne serce - Erato - 04-19-2013

Czyżbys miała mery jakąś fajną serwetkę z muszlami? Shy


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-20-2013

Na sabacie niestety być nie mogę, ale zazdroszczę uczestniczkom i spotkania, i - nie ma co kryć - lokalizacji, bo Bałtyk kocham nade wszystko... A ponieważ zrobiłam coś, co bardzo jest w klimatach nadmorskich i tak mi się skojarzyło z tegoroczną lokalizacją sabatu, no to dedykuję tę pracę sabatowiczkom Big Grin
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-20-2013

(04-20-2013, 08:35 PM)natabus napisał(a): Dziękować, dziękować pięknie. Bardzo piękny i klimatyczny świecznik, super Ci wyszły "kleksy" na górze, jak je zrobiłaś?

Bejca na gesso Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - szksat - 04-20-2013

Erato, świecznik piękny, ale to pudełko z kamolami... Ach... CU-DO-WNE Big Grin Pisząc o paście, masz na myśli pastę wybielającą?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - jomajka12 - 04-20-2013

Ech, ja na tego typu rzeczy patrzeć nie mogę, te kamienie, te latarnie, morze w tle. Zaraz serce nad Bałtyk się wyrywa. Ten świeczniczek śliczny, zrobię sobie taki i co wieczór przed snem wyjmę z szafki, popatrzę, może morze mi się przyśni.
Wracając jeszcze do kamiennego pudełka - mnie się ono nie z rzeką kojarzyło, ale właśnie z plażą nad Bałykiem, Orzechowo koło Ustki konkretnie, tam jak ostatnio byłam nad morzem, to takie kamienie widziałam. A teraz jeszcze ta latarnia... Ech, ja chcę wakacji.