Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Shanna - 04-20-2013

Piekny swiecznik.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-20-2013

Uwielbiam morze, mam chyzia na punkcie morskich klimatów, zbieram muszle, a wakacji nie wyobrażam sobie bez wyjazdu nad morze Big Grin A najlepiej nad Bałtyk. Moje wyobrażenie raju to dom na plaży Big Grin
No więc ten świecznik jest bardzo "mój" i cieszę się, ze Wam się podoba i przywodzi miłe, letnie i wakacyjne skojarzenia Smile
Szksatku, pasta jest biała z Pentartu. Pewnie taka wybielająca, którą się kupuje w budowlanym, dałaby podobny efekt, choć Pentart ma tę zaletę, ze jest lekko opalizujący, perłowy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - anika - 04-21-2013

Mnie też się podoba. Nawet bardzo! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Vika - 04-21-2013

Ja tam morze kochałam, kocham i kochać będę miłością wielką i nieustającą... pewnie w poprzednim życiu mieszkałam na jakimś brzegu i tak mi zostało Wink

Świecznik nie może mi się nie podobać, nie ma takiej możliwości!

Aha - muszelki też namiętnie zbieram. I kamyki.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-21-2013

Muszko, dobry pomysł Big Grin

Vika, ja tez bym wolała mieć bliżej nad morze niż w góry...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Joanka215 - 04-22-2013

Świeczniczek cacuszko Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Zuza - 04-22-2013

Ja też morze kocham... Ale wakacji nie cierpię - przyjeżdżają tłumy, hałasy całą noc, do morza trzeba się przedzierać przez zwarty zwał ciał, a o spacerze brzegiem można jedynie pomarzyć.... Sad

Ale chyba po południu wyciągnę męża na spacerek - póki jeszcze tej "stonki" nie ma.... Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-22-2013

A to święta racja Zuza - dlatego, pomimo że zazwyczaj bywa chłodno, bardzo lubię nasze morze poza sezonem. Nawet w czerwcu jeszcze tego dzikiego tłumu nie ma, a powietrze zupełnie inne...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - gofira - 04-22-2013

fajowski jestem na tak i jak fajnie ten niebieski wierzch się prezentuje brawo


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - dedykacja sabatowa :) - Erato - 04-22-2013

(04-20-2013, 08:35 PM)natabus napisał(a): super Ci wyszły "kleksy" na górze, jak je zrobiłaś?

wkleiłam do działu samouczków mały tutorial na ten temat - na świeczniku jest to zrobione dokładnie tak samo, jak na tutkowym kameleonie.

Gofi, dziękuję Heart