Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Wiem, że to niespecjalnie pasuje, ale zawartością będzie Jagermeister Big Grin Bo koleżanka bardzo w nim gustuje Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Vika - 05-03-2013

Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem - mnie się ta butelka bardzo, bardzo podoba (a wiadomo jak ja butelki...) i doskonale rozumiem też ciąg zaskoczeń od "miało być" poprzez "nie lubię koloru" i "znowu wyszło staro" Sad - to o mnie! aż po "rany! nawet mi się podoba" Wink

Ja dla tej butli bardzo wysoko podnoszę paluszek LUBIĘ TO!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Hi hi, trafnie podsumowałaś Big Grin Ale to właściwie jest fajne - gdy zaczynasz, nie możesz być pewna, co będzie na końcu...
Sądzę, że mój pozytywny odbiór efektu końcowego wynika stąd, że robiłam to dla konkretnej osoby, która ma gust inny od mojego, lubi bardziej tradycyjne rzeczy, nie zachwyca się wnętrzami typu "laboratorium-prosektorium", jak ja Wink W domu ma wielki obraz z łąką usianą makami...

Vika, zaszczyconam Twoim paluszkiem w górę uniesionym Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Zuza - 05-03-2013

Też podnoszę paluszek, chociaż ja starociowo nie lubię... Ale maki uwielbiam i muszę przyznać, że w "starociowym" wydaniu też mi się podobają...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - exaltation - 05-03-2013

podoba mi się butelka Smile mam te serwetkę i jakoś nie umiem się do niej przekonać..


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Gra, ale moja reakcja na Twój komentarz o Leonie nie była ironiczna, a chyba tak ją odebrałaś... Naprawdę podobał mi się Twój wpis i dziękuję. Za butelkę też Smile Ja nie wiem, czy ja z lubiących je robić, dopiero zrobiłam jedną... Nawet mi się podobała sama praca, tylko etap gruntowania był upierdliwy. Następną robię na ryżowcu Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - anika - 05-03-2013

Rób,rób i pokazuj ,bo ta pierwsza wyszła superaśnie. Ja ostatnio lubię butelkowy recykling,więc ten makowy pomysł kupuję,bo mi się łokrutnie podoba! O! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Bardzo dziękuję! O Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Muszko wielkie dzięki Smile
Z krakiem to tak trochę zaplanowane, ale jednak w większości niespodziewany efekt - bo użyłam po raz pierwszy nowego preparatu i za Chiny nie wiedziałam, czego się po nim spodziewać (a było wypróbować na czymś małym...). Nazywa się to Perfect Crackle firmy DecoArt, kupiłam go skuszona zapewnieniem, że można go lakierować lakierem wodnym! I faktycznie tak jest, lakierowałam butelkę werniksem szklącym Renesansu, a to jest typowy wodny lakier. Różnice w spękaniach wynikają z grubości warstwy, tam gdzie jest motyw, polecialam cieniutko, a na wolnych przestrzeniach grubiej. No i się zrobiły albo rozpadliny, albo gęsta siatka. Ten preparat reaguje bardzo podobnie do Medium Crackle Stamperii. Zrobić nim luźne, duże oczka spękań niepodobna...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-03-2013

Big Grin Big Grin Big Grin