Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - madkasia1 - 05-03-2013

uwielbiam maki wiec i butelka strasznie mi sie podoba gratulacjeSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Shanna - 05-03-2013

Sliczna butelka. Maki swietnie sie prezentuja. Krak pasuje. Sam ksztalt butelki jest fajny. Kolezanka bedzie bardzo zadowolona.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - DominikaAnna - 05-04-2013

Butelka w maki super Smile Lubię efekt spękań, no i maki też są bardzo wdzięcznym motywem.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-04-2013

Dominiko, witaj w moim wątku Smile
Oli, ekhem... Mnie się z niczym dziwnym nie kojarzy Tongue To tylko nakrętka Rolleyes


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - abask - 05-04-2013

Butelka ma bardzo fajny kształt i wygląda cudnie z makami.
Krak bardzo fajnie wyszedł i koreczek rzeczywiście bombowy Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-04-2013

Dzięki Abask Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - craftingbydominique - 05-04-2013

Absolutnie genialna, no gdybys szukala takiego prezentu w sklepach, to albo za masakrycznie pieniadze one-off w galeriach, albo nigdzie. Cudna! I ten krak - faktycznie, tak artystycznie sie ulozyl, tu drobno, to jak kanion.. swietnie to na calosci wyglada. A koreczkek... malinka Smile, ide sobie jeszcze poogladac dokladnie Smile

no tak... kuleczki, jak taki maly dodatek moze tak wiele wniesc do pracy...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - Erato - 05-04-2013

Domi, opcja "masakryczne pieniądze one-off" bardzo mi się podoba Big Grin Ale to raczej Twoje prace się kwalifikują do tej kategorii... Wielkie dzięki za pochwały Heart
A kuleczki, wierzcie lub nie, kupowalam będąc w podstawówce (!) w Krakowie pod Sukiennicami Big Grin Wtedy były takie czasy, ze koraliki ceramiczne to tylko w takich miejscach... Przetrwały do dziś, wkomponowalam je w rożne rzeczy. Jak im się przyjrzeć, to mają prawdziwe spękania starej porcelany!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - pierwsza butelka - craftingbydominique - 05-05-2013

Aaa, no pewnie, ze kojarze. Fajnie, ze mozesz wciaz Krakow odwiedzac Smile... ps. a komu by sie taka opcja nie podobala? SmileSmileSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-05-2013

Tę pracę nazwałam "Ptaki z ogrodu Semiramidy", bo ptaki kojarzą mi się z rajskim ogrodem, a górny element pracy (oczywiście zupełnie przypadkowo Big Grin ) przypomina mi kopułę marokańskiego meczetu... Czyli tak ni to arabsko, ni to afrykańsko... A miało być zupełnie inaczej Big Grin
Szklany pojemnik gruntowany primerem Flugger, ptaki z szablonu, bejce, farby akrylowe, Vidaron.