Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Joanka215 - 05-05-2013

Bardzo mi się podoba ten marokański klimat Smile Uwielbiam połączenie turkusu i fioletu Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - jomajka12 - 05-05-2013

Nie mój styl, nie moje klimaty ale ... bardzo mi się podoba, ciekawy i właśnie taki trochę nietypowy słoiczek.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Vika - 05-05-2013

A mnie najbardziej spodobały się turkusowe ptaki - papugi (?)
I faktycznie dość taki wschodni ten słoiczek wyszedł...
może rzeczywiście ptaki te ród swój z wiszących ogrodów babilońskiej królowej Semiramidy-Sammuramat wiodą??
W każdym razie ja jestem na tak! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-05-2013

Ten słoiczek żył własnym życiem... Jak zrobiłam białe reliefy na białym tle, to już miał być koniec! Biały lakier, basta. Ale... Tak mnie ciągnęło do bejcy Smile No to pociapalam, ale mi się nie podobało, więc zmyłam. Ale bejca się nie zmywa do końca, więc coś już trzeba było postanowic. Przyplątało się złotko. No i tak to już zaczęło wyglądać orientalnie. Przyplątał się pomysł meczetowej góry... No, samo tak wyszło Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Shanna - 05-06-2013

Choc historia Babilonii nie kojarzy mi sie dobrze (na studiach nas meczyli) to Twoj sloiczek wlasnie dziala odwrotnie- zacheca do poczytaniaTongue
Podobaja mi sie kolory. Zloto, a wlasciwie jego odcien, idealnie pasuje do wschodnich klimatow. Ptaki niesamowite. A zwienczenie sloiczkowego zamkniecia dopracowane.
A coz to za szablon ptaszkowy???


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Zuza - 05-06-2013

Omatko!!! Ależ cudo Ci wyszło!!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-06-2013

(05-06-2013, 11:14 AM)Shanna napisał(a): A coz to za szablon ptaszkowy???
Taki z cienkiego, giętkiego plastiku, nie pamiętam teraz - chyba Stamperia. Na jednym arkuszu są te wszystkie ptaki plus ten, którego robiłam na świeczniku "fali", on jest dość duży.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - szksat - 05-06-2013

Erato, namodziłaś nieźle z tym słoikiem Smile Ale efekt jest absolutnie fantastyczny Big Grin Podoba mi się zupełnie wszyściutenieczko w tym słoiku Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - DominikaAnna - 05-06-2013

O, jak kolorowo się zrobiło Smile Słoiczek pierwsza klasa Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - craftingbydominique - 05-06-2013

Dopiero teraz dotarlam do tego cuda??!! Nie mow, ze dla kogos jest? Sobie zostaw koniecznie. kocham orientalne takie wykonania, piekna konturowka, dobor kolorow, i wykonczenie bokow... musialo Cie to duzo nerwow kosztowac... ciapanie nie pod linijke.. SmileSmile, co? Ale jaki efekt... juz troche zaczelas kombinowac plamiscie na swieczniku morskim, tak sie wlasnie zastanawialam czy nie pojdziesz jeszcze dalej.... i ta dam! jest! No przepiekna praca. Wystarczy troche reke rozpuscic i juz sama sobie poczyna, prawda? A jak jest pasja w sercu, to zawsze wyjdzie dobrze, a czasem nawet pieknie, jak tu. SmileSmile