Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-06-2013

Domi, ajlowju Big Grin Ty to potrafisz taki komentarz napisać, ze człowiek się czuje jak skończony artysta Wink Bardzo Ci serdecznie dziękuję, i Zuzie też, i Natabusowi też, i Domi-Annie też, i Szksatowi, i Oli i Słoneczku Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - exaltation - 05-06-2013

ale kolorowo Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - satori - 05-06-2013

No proszę ,o pamiątki z podróży do Erato można się zgłosić.Wygląda lepiej niż oryginały.Piękna i klimatyczna.Uwielbiam turkusy z fioletami i jeszcze to złotko do tego. Erato taniec brzucha ćwicz przed tą butelką Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - craftingbydominique - 05-07-2013

A najlepiej do butelki wlac cos orientalnego.... i potem tanczyc, nie tylko brzuch sie ladnie bedzie krecil...

ps. jak mnie cos zachwyci, to zachwyci i juz.... poza tym, oprocz samej pracy, spodobala mi sie koncepcja pt Aga nie pod linijke SmileSmileSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-07-2013

Jak ja bym miała te Twoje alkohole Big Grin Wyobrażasz sobie, co by z tego mogło wyjść?!

Satori, to jest jakiś pomysł Big Grin "Pamiątka z Tajlandii" w promocji Big Grin
To nie butelka, mały słoiczek... Butelki się robią, ale wcale nie orientalne Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - gofira - 05-11-2013

ptaki śliczne ale zatyczka z tym magicznym wzorem więc szlachetna wręcz drogocenna


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-11-2013

Gofi, pięknie dziękuję Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - ptaki z ogrodu Semiramidy - Erato - 05-12-2013

Muszko, dziękuję Heart

Wrzucam Wam pokazać coś, co jest właściwie tylko wprawką - podkładka z obrazkiem drukowanym na atramentówce, transferowanym na farbę akrylową. Bardzo fajnie się to udało, chociaż nie uniknęłam wytarcia odrobiny samego obrazka przy rolowaniu papieru, stąd te łatki zrobione błyszczącymi pastami, żeby schować "dziury". Ale generalnie bardzo to dobrze wyszło, kolory intensywne, mimo że wydruk nie laserowy.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - transfer na farbę - jwoj207 - 05-12-2013

No przepięknie, bardzo mi się podoba. Transfer bardo udany. Wypróbuj transfer na wikol. Polecam. Robi się go łatwiej. Próbowałam na farbę i obrazek miejscami schodził. Za to tobie wyszedł doskonale Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - transfer na farbę - craftingbydominique - 05-12-2013

swietnie! co to za plakat?