Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Zuza - 10-22-2012

Następnym razem też robię na płycie!!! Super wyszło!! (A wiewiórka szczególnie Smile )


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - callisto - 10-22-2012

I żadna nie zabrała??? Nie wierzę!! A... już wiem, czekałyście aż ja sobie wybiorę Tongue Big Grin jesteście wielkie Smile Więc zabieram Wink

A ja mam gazową kuchenkę Sad


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-22-2012

Fajnie, że się Wam podobają Smile Mam już w planach kilka następnych...
A tu jeszcze syskie tsy, czyli z małą wiewiórą (smutno wygląda z tą brązową wstążeczką, ale nie mam pomarańczowej)    

A z piekarnikiem to wcale nie jest taki głupi pomysł - na rozgrzanej płycie do pieczenia Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - gofira - 10-23-2012

ja też mam gazówkę i raczej to że z elektrycznej ładne świeczki wychodzą ... nie to nie jest wystarczający argument by zmienić kuchenkę a może???
tak czy inaczej ładne - faworyt?- wewióra


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Shanna - 10-23-2012

Swieczki sliczne. Smile Wiewiorkowa wg mnie najfajniejsza. Jesienna, spokojna.....Smile
Patent tez godny podziwu. Ja mam gazowa kuchenke ale tak mysle - gdyby w niej, znaczy w piekarniku nagrzac porzadnie blaszke, taka do placka - ona jest przeciez plaska i goraca po wyjeciu. Mozna by na niej rolowac. Przeciez to chyba dlugo nie trzeba?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - Erato - 10-23-2012

(10-23-2012, 10:11 AM)Shanna napisał(a): Swieczki sliczne. Smile Wiewiorkowa wg mnie najfajniejsza. Jesienna, spokojna.....Smile
Patent tez godny podziwu. Ja mam gazowa kuchenke ale tak mysle - gdyby w niej, znaczy w piekarniku nagrzac porzadnie blaszke, taka do placka - ona jest przeciez plaska i goraca po wyjeciu. Mozna by na niej rolowac. Przeciez to chyba dlugo nie trzeba?

Myślę, że świetnie by się to nadało - tylko blacha musi być naprawdę płaska. Blacha do ciasta dość dugo trzyma ciepło, więc na zrobienie świeczki spokojnie wystarczy Big Grin
Myślałam też, czym zastąpić łyżeczkę do poprawek, i jak na razie do głowy przyszła mi lokówka Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anulkaa - 10-23-2012

Świeczki cudne z wiewiórem naj,naj ,świetny pomysł przyklejania chyba zmałpujęSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - szksat - 10-23-2012

No, Erato Big Grin Wieszak zajefajny Smile Chylę czoła przed metodą palnikową na świeczki - kto wie, może sama jakąś popełnię, bo jakoś na razie medium nie kupiłam Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - anya - 10-26-2012

no nie....ale świetna ta wiewióra, piękna świeca, jakie to pomysłowe, bosko.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej... - martyna20031 - 10-26-2012

Ciekawe zastosowanie dla piekarnika. Na pytanie -jak zrobiłaś swiece?
-a zapiekłam w piekarniku