Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - transfer na farbę - DominikaAnna - 05-14-2013

Ale super plakaty! Ta podkładka z wykorzystaniem jednego też bardzo mi się podoba! Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - transfer na farbę - abfd - 05-15-2013

Super ta podkładka. Te metaliczne kolory dodają dużego uroku Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-17-2013

Po tym, co Dyzia zrobiła z tym pawiem, to popadłam w wątpliwości, czy moją wersję tegoż samego pawia pokazywać...
No ale niech tam, coś się temu pawiu od życia należy, to go wystawiam na światło dzienne.
Druga butelka po grappie (niestety mój nieteść miał tylko dwie...) - oklejona ciemnogranatowym papierem ryżowym, no i na to paw. Najpierw spodnia warstwa serwetki, dwie warstwy gesso, na to dopiero motyw kolorowy. Troszkę podmalowany kolorami, pastami, nawet przysypany miką, czego na zdjęciach oczywiście nie widać Confused
Na koreczku farba, konturówka, lakier.


Jeszcze mam zdjęcia, jak to wygląda pod światło, wtedy dopiero widać urodę ryżowca.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - craftingbydominique - 05-17-2013

Ten ciemny granat ryzowy jest po prostu przepiekny. Faktycznie chetnie bym sie pogapila na zywo pod swiatlo. Moze jeszcze jakies zdjecia wstawisz pod swiatlo wlasnie? Podoba mi sie ten odcien, gleboki, lsniacy granat. A ja nawet nie wiem czy to serwetka? Chyba tak, tak wnioskuje przynajmniej Smile. Sprytnie go wkomponowalas w butelke, nielatwy to jest ksztalt - glowa na boku, fajnie. I troszke widac na zdjeciach podrasowanie, fachowe Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-17-2013

Domi tak, to serwetka - próbowałam zresztą Twoją metodą nakleić dwie warstwy na to ciemne tło, ale samo to absolutnie by nie wystarczyło. Pierwsza warstwa serwetki praktycznie kompletnie się wtopiła w ten granatowy papier, musiałam solidnie wybielić gessem, na szczęście paw miał zwarty kontur.

A tu proszę więcej fotek pod światło Smile
       


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - craftingbydominique - 05-17-2013

no swietny jest ten ryzowiec, mi sie jasne nie bardzo podobaja, albo nie mam na nie pomyslu, ale ten jest taki elegancki, na szklo idealny...
(ale wymyslilam, a na co innego ma byc Smile)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-17-2013

(05-17-2013, 03:02 PM)craftingbydominique napisał(a): no swietny jest ten ryzowiec, mi sie jasne nie bardzo podobaja, albo nie mam na nie pomyslu, ale ten jest taki elegancki, na szklo idealny...
(ale wymyslilam, a na co innego ma byc Smile)
a na wszystko Big Grin Ja kleiłam kolorowego ryżowca na herbatnicę drewnianą i też super wyglądał. Oczywiście szkło daje piękne efekty ze światłem - ten granatowy papier wygląda jak wynik angiografii Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - abask - 05-17-2013

Paw do buteleczki pasuje idealnie Wink))
Bardzo fajnie skomponowane Wink


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Podróżniczka - 05-17-2013

piękna butelka. Taki piękny granat tła. Pomimo, że napisałaś jak zrobiłaś, to nie wiem jak podmalowałaś gesso. Przecież to takie małe elementy np. głowa pawia. Podziwiam wykonanie


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-17-2013

Podróżniczko, dziękuję - po prostu ściuboliłam małym pędzelkiem Smile