Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Dyzia - 05-17-2013

Jejciu, napisałaś chyba, że to ta sama serwetka jak moja, a ledwie poznałam, prawda, że można użyć tej samej serwetki, a prace tak będą się różnić Smile
Pierwszy raz widzę tak ciemnego ryżowca i w ogóle taki pomysł, by go użyć - fantastyczny!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-17-2013

Dyziu, to jest właśnie w decou piękne Smile Niby to samo, a jednak kompletnie co innego!
Gra, ależ napisałaś poetycko... Big Grin Paw, który zabłąkał się w lesie oswietlonym światłem księżyca... Dziękuję Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - jomajka12 - 05-18-2013

Podpisuję się pod postem Grarut, z tym, że ja lubię pawie.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-20-2013

Nata, dziękuję Heart


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Vika - 05-20-2013

Ech Muzago, nie jojcz po próżnicy, bo nie ma o co...
paw pawiu Wink się nie równa, wiadomo przecież, choć niby taki sam - Dyzia ma swojego puszkowego, a Ty swojego butelkowego!
A jeszcze na tym ryżowym granacie, w dodatku pod światło, wygląda bardzo-bardzo Smile
Butelka mi się podoba.
A że z pawiem to tym bardziej Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw by Erato - Erato - 05-20-2013

Och. Paw po takim komentarzu aż piórka nastroszył Wink

Bardzo się cieszę, że paw przypadł Wam do gustu.
A teraz jeszcze jedna butelka - ostatnia z serii prezentów butelkowych od nieteścia, nie wiem, czy pamiętacie uroczą butelkę, którą Wam prezentowałam z uwagi na przepiękną nazwę znajdującego się w niej trunku, tj. "Stara Kurwica" (cytat!)
No więc wyżej wymienioną przerobiłam na butelkę na limoncello, z myślą o podarunku dla kolegi, który ową cytrynówkę produkuje (i wychodzi mu pyszna).
Wiem, że napis jest bardzo słabo widoczny - ale uparłam się, że nie może być czarny, po kolorowy wydruk laserowy nie miałam czasu biegać, więc wykonałam transfer z wydruku atramentowego. Napis wydrukowany był w kolorze bardzo ciemnej zieleni, z transferu ostał się jeno żółty. Więc jest mało widoczny, ale wolę tak, niż miałby być czarny i "dawać po oczach".


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Podróżniczka - 05-20-2013

bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Już od dawna chodzi za mną taka butelka. Niestety nic podobnego nie chce mi wyjść. Twoja jest do zgapienia?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - asiek_71 - 05-20-2013

Patrząc na Twoją butelkę, poczułam smak cytrynówki i normalnie narobiłaś mi kobieto smakaSmile Super wykonanie i apetycznie przy okazjiSmile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - abask - 05-20-2013

Ślicznie wygląda ta butelka tylko ja się zapytowywuję: Dlaczego pusta? Kiej się zapodział trunek???
Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - paw 120, cytrynówka 122 - Erato - 05-20-2013

(05-20-2013, 04:14 PM)abask napisał(a): Ślicznie wygląda ta butelka tylko ja się zapytowywuję: Dlaczego pusta? Kiej się zapodział trunek???
Smile
Hi hi, pusta, bo adresat prezentu będzie miał za zadanie wyprodukować trunek Big Grin To mój kolega z kursu włoskiego (stąd limoncello), który raz już częstował nas swoją cytrynówką. Ja nie robię nalewek, tylko butelki Big Grin

Podróżniczka napisał(a):bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Już od dawna chodzi za mną taka butelka. Niestety nic podobnego nie chce mi wyjść. Twoja jest do zgapienia?
Oczywiście Smile[/quote]