Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Erato - 05-23-2013

(05-23-2013, 02:02 PM)Zuza napisał(a): A po co tego kraka tam wciskałaś????? Bez kraka byłoby ślicznie!!!!
ale gdzie, na niebieskim? Bo bardzo chciałam zrobić białe spęki na granatowym tle Big Grin

Vika - tak podejrzewałam, że Tobie się spodoba ten pozaciekany Big Grin

Abask - ja właśnie średnio jestem zadowolona z tego talerzyka, bo nie jest to efekt, jaki zamierzałam osiągnąć. Chociaż z drugiej strony, faktycznie efekty niezamierzone i nieoczekiwane bywają ciekawsze. Gdybym próbowała to właśnie tak zrobić, to w życiu by nie wyszło...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - craftingbydominique - 05-23-2013

te brzegi, gdzie niby sie nie udalo sa boskie! Wlasnie srodek moglby zniknac, no swietny efekt, naprawde. Wiem, ze nie lubisz przybrudzac, ale czysta hortensja plus przypalone krawedzie - genialne!
A niebieski - mmmm... swietnie pedzlem zamieszalas. Krak jest ok tam, choc bez niego byloby jeszcze lepiej Smile. Oba szkla cudne.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Aleksandra240 - 05-23-2013

Mnie tam się wszystko podoba . Jak na początki naprawdę fajna lampka Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - abask - 05-23-2013

Abask - ja właśnie średnio jestem zadowolona z tego talerzyka, bo nie jest to efekt, jaki zamierzałam osiągnąć. Chociaż z drugiej strony, faktycznie efekty niezamierzone i nieoczekiwane bywają ciekawsze. Gdybym próbowała to właśnie tak zrobić, to w życiu by nie wyszło...
[/quote]

Nie zawsze osiągamy to, co chcemy. Krak potrafi zrobić niespodzianki ( ja wiem coś o tym)
Jednak jak by człowiek wszystko przewidział to by nie było ciekawie Wink))


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Erato - 05-23-2013

(05-23-2013, 03:19 PM)abask napisał(a): Nie zawsze osiągamy to, co chcemy. Krak potrafi zrobić niespodzianki ( ja wiem coś o tym)
Jednak jak by człowiek wszystko przewidział to by nie było ciekawie Wink))

Amen Big Grin

Aleksandra, zajrzałaś aż na sam początek? Lampka to już jak prehistoria dla mnie, choć przecież to było nawet nie rok temu...


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Joanka215 - 05-23-2013

O hortensji nic nie powiem, jaka jest każdy widzi, ale te błękity przecudne, nawet z krakiem Big Grin


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Erato - 05-23-2013

Muszko obydwie te produkcje nie należą do moich najbardziej udanych...

Ale tak bajdełej, mówiąc po polsku, gdyby któraś miała zapotrzebowanie na szklane talerzyki po taniości, to ten duży okrągły jest z Ikei i kosztuje 3,99 zł Smile Średnica 23 cm.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Dyzia - 05-23-2013

A mi się podoba dolna część zacieków, przy samej krawędzi, są piękne, takie jak powinny być Smile Na górze już za wiele Smile
A po wypieczeniu szklącego - jest pewnie bardziej trwały, ale jedzonka bezpośrednio chyba nadal lepiej nie kłaść?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - Shanna - 05-23-2013

Na hortensji przybrudzenie jest swietne. Krak- nie wiem czy mi tam pasuje czy nie.
Natomiast na niebieskim kraka nie dawalabym wcale. Bez niego talerze cudny jest.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - szklana pogoda - abfd - 05-24-2013

A mnie się w hortensjowym podoba krak. Wyszedł jak drzewko. Super!. Niebieski troszkę mniej..
Nie dawałabym kraka. Pociągnięcia pędzlem - super. I pięknie prześwituje na tym zdjęciu w załączniku. Podziwiam, ponieważ dla mnie robienie na szkle od spodu to jest czarna magia.