Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Erato - 06-09-2013

Morski świecznik z dedykacją sabatową doczekał się towarzystwa - z tym samym motywem powstała mała tacka oraz pudełko na herbatę. Cały komplet będzie stanowić upominek dla właścicielki domu, w którym moja mama od lat wynajmuje pokój na wakacje w Jastarni Smile

Podmalowania niebieskie nad motywem oraz w środku są metodą bejca na akrylu. Na wierzchu relief z mewką, niestety kompletnie nie szło mi lakierowanie, lakiery mi się wyjątkowo narowiły, albo były mazy, albo pęcherzyki, szlag jasny mnie już trafiał, szlifowałam to pińcet razy, w efekcie relief został zalany lakierem na płasko.
               

Tacka jest malutka, akurat zmieściła motyw Smile
       
Na bokach ma te same mewki, co herbaciarka - ale tu faktycznie są reliefowe Smile    
Tu jeszcze detale pudełka
   
Tak się prezentuje zestaw
   


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Shanna - 06-09-2013

Komplet super. Bardzo podoba mi sie ogolny motyw i porzadek. Domalowania tez na duzy plus. Jedynie brakuje mi czegos wewnatrz herbaciarki. Tam motyw wyglada troche na niedokonczony. To chyba przez to, ze wszedzie nad tym motywem domalowywalas a tu swieci biala przestrzen. Ale mnie i tak sie podoba.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - craftingbydominique - 06-10-2013

To sa na pewno Twoje klimaty, oj czuje, ze ten domek nad woda wielka i czysta sie musi ziscic... Smile
Bardzo mi sie podoba akwarelowy srodek herbaciarki, ale nie na spodniej stronie wieka, minimalizm, wiem, i powielenie przegrodki, wiem, ale moze z lekkim czyms pod latarnia.... moze same mewy w ilosci sztuk kilku, biale takie, bo piekna ta mewa na tacy jest. Natomiast lanie bejca na swiecznik jest przeboskie. I ta biel dolu herbaty.. mmmmm..... Smile biel bieli Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Vika - 06-10-2013

Śliczny komplet!
Mnie nic w tej herbaciarce nie brakuje ani na zewnątrz, ani w środku Smile
nawet powiedziałabym, że ten środek taki intrygujący jest...
ale naj, naj, podoba mi się taca Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Erato - 06-10-2013

Dziewczyny, wielkie dzięki za komentarze Smile
Może faktycznie trzeba by dodać parę mewek w środku. Wnętrze wieczka musi i tak jeszcze dostać ze dwie-trzy warstwy lakieru, więc mewka akurat pójdzie pod lakier.
Cieszę się, ze się Wam podobają, bo to są bardzo moje klimaty.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - abfd - 06-10-2013

No i zrobiło się wakacyjnieSmile Mnie się podoba komplet.
Domalowywane tło nawiązuje do świecznika. W środku te białe mewy będą bardzo pasować Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Zuza - 06-10-2013

O! Moje klimaty... To chyba dla mnie komplecik.... I nawet z Jastarni mogę odebrać Tongue

Te latarnie to serwetka czy papier?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Kasia eM. - 06-10-2013

Zakochałam się w tym komplecie. Jest idealny. Bardzo podobają mi się takie morskie motywy Smile


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Erato - 06-10-2013

Zuza, z przyjemnością bym zrobiła taki zestawik dla Ciebie Smile Możesz odebrać w Jastarni pod latarnią morską Wink Albo na Rozewiu, będzie Ci bliżej Big Grin
To jest serwetka.

Muszko, świecznik jest już wylakierowany na 150%, już nic nie chciałabym w nim zmieniać. Zresztą ten ciemny odcień chyba tylko tak wygląda na fotografiach, na żywo nie jest to tak widoczne, no albo mnie to po prostu nie przeszkadza, podoba mi się ten lekko "burzowy" efekt, jaki dała niebieska bejca.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - Erato - 06-10-2013

(06-10-2013, 05:22 PM)muszka napisał(a): Autorko - ty wiesz lepiej i widzisz w realuBig Grin Ja tylko gdybałamSmile
I bardzo dobrze, zawsze można skorzystać z czyjegoś pomysłu na przyszłość Big Grin
Kasiu eM., witaj w moim wątku, dziękuję za miłe słowa.
Nata,,dziękuję Smile