Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :) (/showthread.php?tid=1194)



RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - brunetka - 06-10-2013

Bardzo ładny komplecik Smile Śliczne kolorki. Motyw marynistyczny nie mój, ale mój ślubny byłby zachwycony Tongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - morskich klimatów c.d. - abask - 06-11-2013

Jako że jestem z nad morza to kocham morskie klimaty Wink Komplecik śliczny Wink)


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - Erato - 06-14-2013

Brunetko, abask - dziękuję Smile

Urzeczona śliczną bejcowana bransoletką Gofiry, zapragnęłam mieć podobną. Nie mam niestety tych czarodziejskich bejc, ale mam zwykłe Big Grin Zrobiłam dwie bransy - tylko malowanie, zero decou. Chciałam wykorzystać piękne usłojenie bransoletek, które bejca wspaniale podkreśliła.
Bransoletki są wciąż w fazie lakierowania, ale gdy położyłam zylionową warstwę szklącego Renesansu, to już musiałam coś zrobić dla rozrywki, więc zaczęłam fotografować - w nocy w sztucznym, niedobrym świetle, no ale coś tam widać, choć tę grafitowo-brązowo-srebrną koniecznie muszę sfocić w dzień, bo teraz wyszła mi bardzo słabo.

Bransoletki drewniane, bejca rustykalna turkusowa lub grafitowa, akrylówki, lakier szklący. Na grafitowej popryskałam lakierem w sprayu w kolorze chrom.

I jeszcze zdjęcia grafitowej. Brzydkie zdjęcia Undecided


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - Vika - 06-14-2013

Gdybym miała wybierać to wybrałabym grafitową Smile
ale, qundulcja, ten środek szafirowej boski jest... to już sama nie wiem... ale po chwili zastanowienia, to jednak on przy noszeniu niewidoczny jakby się staje...
zostaję przy grafitowej!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - craftingbydominique - 06-14-2013

Ja bez wahania wybieram obie, naprawde obie sa przepiekne. Koniecznie wiecej zdjec grafitowej, ale i tak przeczuwam, ze to Pani Boskosc jest! Smile Ten srodek, jak Vika pisala, na turkusowej, to zupelny czad. I to oko na slojach.... mamy raczke do maziania artystycznego, co? Smile A zrobisz zdjecie, jak na rece sie prezentuja?


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - Shanna - 06-14-2013

Szafirowa przecudna. Gdybym nie wiedziala, ze to drewno i w dodatku samodzielnie zrobione to pomyslalabym, ze to jakis szlachetny cud jest.
Druga tez przeswietna. Kropy super. Dodaly tego czegos i calosc prezentuje sie pieknie.
Normalnie cud, miod i sliwki wegierkiTongue


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - Erato - 06-14-2013

Oj dziewczyny, miód lejecie na moje serce (i śliwki węgierki Big Grin )

Te bransoletki kupiłam w empiku już bardzo dawno, właśnie dlatego, że miały takie wyraźne słoje - wystarczyło to zapuścić bejcą, a już się same wzory porobiły, przede wszystkim na tej turkusowej, bejca połapała na różne kolory na tych słojach. Akrylówką podmalowałam jak jeszcze bejca była lekko wilgotna, trochę pociapałam na tych "okach" i gotowe! Szybko, łatwo i baaardzo przyjemnie Smile No a potem już nastąpił upierdliwy etap lakierowania. Grafitowej z wierzchu trzeba jeszcze minimum trzy warstwy.
Rano zrobiłam lepsze zdjęcia:
               

Próbowałam zrobić środek tak, aby przypominał kawałki szlagmetalu, no ale jednak szagmetal to nie jest... Nie mam żadnych materiałów do złoceń, tylko złotą farbkę akrylową, a fragmenty srebrne to roztarta srebrna konturówka.


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - Erato - 06-14-2013

Nata Heart Ja też wolę tę turkusową Big Grin I masz całkowitą rację, tu pracy było niewiele - one obydwie powstały w ciągu jednego wieczora. Jeszcze bym chciała wersję fioletową i zieloną, ale nie mam już tych sękatych bransoletek, chyba się przejdę do sklepiku Cool


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - abfd - 06-14-2013

Bransoletki są super. Obydwie jak jeden mąż!


RE: Decu każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej - bransolety - craftingbydominique - 06-14-2013

Koniecznie do sklepiku sie wybierz! Chyba turkus jednak wygrywa, jakas taka drogocenna wyszla Smile i te oka..... i ten srodek....