Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
zakładki str 27 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: zakładki str 27 (/showthread.php?tid=1273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - Joanka215 - 01-08-2013

Reliefy jak malowanie, jak ja bym chciała tak umieć .....


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - RotkiwKerianna - 01-08-2013

dziękuję za miłe słowa, i za odwiedziny,
decu zaczyna pomaleńku wyglądać przyzwoicie, to jednak Wasza zasługa, dzięki radom i podglądaniu różnych technik coś zaczyna mi wychodzić Smile DZIĘKOWAĆ Smile


(01-08-2013, 11:06 AM)gofira napisał(a): piękna i motyw cudny i wykonanie tez bardzo dobre- a własnei a skąd motyw papier czy wydruk?

motyw to wydruk i jest gdzieś w naszym kąciku z obrazkami do wydrukowania, długo go szukałam i nie pamiętam gdzie dokładnie na niego trafiłam...
na szkatułce są 2 motywy, ten kwiatkowy i tak lusterkowa panienka, nałożone na siebie.......

(01-08-2013, 11:06 AM)Joanka215 napisał(a): Reliefy jak malowanie, jak ja bym chciała tak umieć .....

a wiesz, ze to nie jest aż takie trudne, oczywiście najpierw narysowałam delikatnie ołówkiem linie, potem powoli farbą z tubki, kilka podejść bo co narysowałam to po chwili paluchami starłam rysując kolejne, więc zaczęłam partiami i to małymi reliefy robić, o ile na wieku tego nie widać to na brzegu szkatułki daje się dostrzec inną "rękę" tzn są nieco inne niż na początku, szersze czy smuklejsze, takie drobne różnice........


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - lilianna - 01-08-2013

Reniferkowe pudełko całuśne jestSmile a szkatułka dla siostry ślicznaRolleyes i motywy i kolorki, a reliefów to taaak zazdraszczam okrutnieSad


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - gofira - 01-08-2013

rot ja mm na to scierani swój sposób moze i tobie się przyda
a mianowicie jesli jest to skrzynka tak jak tutaj to siadam sobie na fotelu i wkładam skrzynke miedzy nogi tak aby wieko które będe ozdabiać było na równi z płaszczyzną nóg i wtedy opieram ręke o kolano/udo i rysuje jakby z góry
jest to o tyle wygodne że masz dłoń jakby w powietrzu a jednak oparta i się nei trzęsie - kurcze nei iem czy dobrze wytłumaczylamjak coś to pisz


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - RotkiwKerianna - 01-08-2013

(01-08-2013, 11:30 AM)gofira napisał(a): rot ja mm na to scierani swój sposób moze i tobie się przyda
a mianowicie jesli jest to skrzynka tak jak tutaj to siadam sobie na fotelu i wkładam skrzynke miedzy nogi tak aby wieko które będe ozdabiać było na równi z płaszczyzną nóg i wtedy opieram ręke o kolano/udo i rysuje jakby z góry
jest to o tyle wygodne że masz dłoń jakby w powietrzu a jednak oparta i się nei trzęsie - kurcze nei iem czy dobrze wytłumaczylamjak coś to pisz

świetnie wytłumaczyłaś, doskonale wiem o co loto, genialny sposób na "płaskie" natomiast przy obłych chyba masz inny sposób...podziel się no tym knyfem Smile

(01-08-2013, 11:29 AM)lilianna napisał(a): Reniferkowe pudełko całuśne jestSmile (...) , a reliefów to taaak zazdraszczam okrutnieSad

oj miód na moje oczy....czytające.....Smile dziękuję
Może wykombinuj sobie reniferkową puszkę co?
motywy pobrałam oczywiście z naszego kąta z obrazkami:http://translate.googleusercontent.com/t...o-7a-F3HTw
na drugiej stronie w tym folderku z rusynkowymi są reniferki, Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - gofira - 01-08-2013

jak się da np przy bombkach to kłade na stole i obracam - tylko wtedy klęcze przed stołem by byc na wysokości stołu w sensie aby łapka nei zwisała
jak się da to nadziewam na patyk czy coś
albo ustawiam na miskach czy kieliszkach


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - przytulia - 01-09-2013

jakie reliefy... wow.
czy wy możecie za kazdym razem wszystkie nakrecac filmiki?Big Grin
super. brawo!


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - abfd - 01-09-2013

Reliefy piękne. Podziwiam i podziwiam. Motyw nie mój, za żółty..., kształt pudełka- jak wyżej Wink


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - craftingbydominique - 01-09-2013

Tak jest! Miedzy kolana, a reka oparta! Amen. Cudne reliefy, prosze mi nie mowic kokieteryjnie, ze to wprawki... Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, szkatułka str 15 - przytulia - 01-09-2013

hmmmm z kibelkiem?
myslałam,że mowicie o czyms innym ale nie nie