Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
zakładki str 27 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: zakładki str 27 (/showthread.php?tid=1273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - RotkiwKerianna - 12-19-2014

w transie bombidełek Smile
Jak zwykle styropian, średnica 10 cm, relefkowe (puki mi się nie znudzi będę tłuc reliefy, bo spękania mi nie wychodzą Sad )
Wybaczcie jakość zdjęć ale ja nie potrafię cykać ładnych, artystycznych jak Wasze.
                   


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - DecouDream - 12-19-2014

Gdyby mi tak reliefy wychodziły, też bym przy nich trwała Smile


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - Merilon - 12-19-2014

Cudne, cudne !! trzaskaj te reliefy bo ci mistrzowsko wychodzą, przepiękne bombeczki !! porywam tą z kotkiem dla męża Wink


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - abask - 12-19-2014

Moje wroteczki wyczarowały cudeńka Wink)
Piękne reliefki Wink


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - Virgo_777 - 12-19-2014

Racja! Czasem spróbuj kraka, może kiedyś wyjdzie. Ale reliefy na stałe rób. Trenować ich to już nie ma co, bo pięknie wychodzą. Urocze bombeczki.


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - wiolka42 - 12-19-2014

Też jestem zauroczona . Mistrzowsko je robisz. Bardzo ładnie się prezentują na bombkach obok extra motywów.


RE: reliefowe bombidulaski str 26 - DecuPUG - 12-21-2014

Świetne! Ja nie potrafię reliefów, jak będę się uczyć to zgłoszę się do Ciebie po radę Smile


RE: zakładki str 27 - RotkiwKerianna - 03-02-2015

Witam....po przerwie,
Ostatnio tak się składa, że bywam tu znacznie rzadziej niż bym chciała...
W wolnym czasie dziobie sobie coś ale ni jak mi nie idzie, wena na urlopie...Angry, podglądam Wasze piękne prace i snuje plany co tu zrobię jak wena wróci...

Jakiś czas temu zgubiłam zakładkę do książki, nienawidzę zaginania rogów stron więc postanowiłam temu zaradzić i zrobić sobie. W międzyczasie stara zakładka się znalazła Smile
Nowe zakładki są z papieru, bloku technicznego, zagruntowane, poleciałam również cieniuteńką warstwą pasty strukturalnej. Nie mam przekonania, że będą trwałe, bo to na papierze (sklejka wg mnie jest zbyt gruba) Zobaczymy ile wytrzymają Smile

I dzieciaczkowa Smile
   

II fioletowa,
   

III z kluczykiem, poplamiona "kubkiem z kawą" i kleksami
   

IV wszyscy znamy tą serwetkę...ostatnio kupiłam całą paczkę i już zaczynam bobidulaski produkować Smile Wdzięczny ten motyw, wszędzie da się go wepchnąć Smile
   

V z cupcake dla mnie najcenniejsza...mam cupcake, prawie identyczną wytatuowaną na paluszku Wink
   


RE: zakładki str 27 - Zuza - 03-02-2015

Nie znam tej serwetki z 4. zakładki, ale ona najbardziej mi się podoba - ZABIERAM Smile


RE: zakładki str 27 - DecouDream - 03-02-2015

Fajne są Smile A ja biorę tę zakawioną Wink