Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
zakładki str 27 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: zakładki str 27 (/showthread.php?tid=1273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - satori - 11-26-2012

o jaaaa ! Takie drewniane zawieszki zawsze uważałam za straszną tandetę.Ale Twoje są fantastyczne!!! kurka nie wiedziałam ,że można je tak fajnie zrobić.Bombki również rewelacja , motywy świąteczne super,wszystko razem fajnie skomponowane.Ech,tylko pozazdrościć Tongue


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - sylwia2624 - 11-26-2012

Wszystkie śliczne bez wyjątku, ale dla mnie taka naj to ta z grającymi aniołkami Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - gofira - 11-27-2012

ja nie będę mów ić że ładne bo to już wiesz Tongue ale chętnie posłucham skąd masz takie ładne płateczki śnieżynki na tej niebieskiej?


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - RotkiwKerianna - 11-27-2012

jejku, jesteście kochane.....miło się czyta takie pozytywne opinie.....DZIĘKI........

Gofira - śnieżynki to naklejki, które kupiłam w papierniczym, początkowo myślałam, że jak odkleję naklejki to reszta (pozostałość) posłuży mi jako szablon...ale byłam w błędzie.....bombka niebieska z misiami była pusta na brzegach więc ponaklejałam te płatki śniegu....wg mnie pasują.....


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - Vika - 11-27-2012

No proszę, styropianowe a jakże dopieszczone Smile
Ciekawe jaką pokażesz w konkursie, już się boję Rolleyes


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - gofira - 11-27-2012

no pasuja pasuja i strasznie ładne sa brawo


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - Annia - 11-27-2012

Ładne bombeczki zrobiłaś.............naprawdę styropianowe??? To pięknie są obrobione!


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - brunetka - 11-28-2012

Piękne bombeczki! W życiu bym nie powiedziała, że to styropianowe! A aniołki są cudowne! Uwielbiam je w każdej postaci Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - martyna20031 - 11-28-2012

wysoko podniosłaś poprzeczkę pokazując takie cudeńka . I to ze styropianu.
Mam 4 takie kulki,ale teraz to się zastanawiam ,czy je robić


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - RotkiwKerianna - 11-28-2012

(11-28-2012, 07:13 PM)martyna20031 napisał(a): wysoko podniosłaś poprzeczkę pokazując takie cudeńka . I to ze styropianu.
Mam 4 takie kulki,ale teraz to się zastanawiam ,czy je robić

jeśli są z "dobrego" styropianu to działaj, wypoleruj papierem, nałóż podkład i wypoleruj papierem, potem farba...i polerowanko...i już da się nakładać motywy Smile
pamiętaj jednak, że styropian jest bardzo niewdzięczny, mocnej naciśniesz paluszkiem i już masz wgłębienie, nie wspomnę o niefortunnym trafieniu na rant czegokolwiek...zostaje podłużne wgłębienie....

za to są tanie i można w nie wkręcić śrubkę z haczykiem co bardzo ułatwia pracę Smile