Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
zakładki str 27 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: zakładki str 27 (/showthread.php?tid=1273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - martyna20031 - 11-28-2012

No właśnie pamietaj .
Robiłm w tamtym roku ale teraz akrylowe mnie rozleniwiły


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, bombeczki str 7 - szksat - 11-28-2012

Kobieto, Ty jesteś chyba jakąś Bombkową Panienką Smile Ile bombideł, a każda następna piękniejsza od poprzedniej Smile Zupełnie nie umiem wybrać najładniejszej - gapię się i gapię i tak se chyba zosatnę zagapiona Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - RotkiwKerianna - 11-30-2012

w między czasie zrobiłam kolejne bombki....
aniołki
       
aniołki inaczej....    
mała i większa...Smile            



te wielkości ping ponga.....        
stajenka
       

i wszystkie w kupie Smile
   


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - Vika - 11-30-2012

Najbardziej podoba mi się pierwsza stajenka....
chyba sobie zabiorę Wink


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - sylwia2624 - 11-30-2012

W kupie prezentują się rewelacyjnie Smile Ale dzieciaczkowe zabieram bo pierwsza jestem Tongue

No druga Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - Podróżniczka - 11-30-2012

Stajenka poszła, dzieciaczkowa poszła ale to nic ,biorę co zostało, bo wszystkie cudne.


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - Erato - 12-01-2012

A mnie te bombki jakoś do gustu nie przypadły - Rotki, to chyba dlatego, że nas tu już rozpieściłaś bombkowymi cudami...
Z tych podoba mi się ta z motywem stajenki, a reszta - tylko ładne. Chcę więcej Big Grin


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - RotkiwKerianna - 12-01-2012

no wiem wiem, ze bombidełka może trochę monotematyczne technicznie...no ale ....tchnijcie trochę nadziei.....


nie umiem spękań ....mam medium jednoskładnikowe, ale mnie nie słucha,
reliefy.... pierwszy już niebawem........
na przegrodach nie chcę robić....
.................a "umiem" tylko styropianowe bombki.....


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - Shanna - 12-01-2012

Stajenka naj naj.
W pozostalych bombkach masz bardzo ladne motywy, ale tak cala otoczka dookola to nie moj styl. Niektore wygladaja jakbys je kredkami malowala. No chyba ze to zamierzone.


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - lilianna - 12-01-2012

Noooo,stajenka jest naaaaajjjjj,ale wszystkie śliczneRolleyesRolleyesRolleyesale...jak na takie małe coś wielkości piłeczki pingpongowej można coś...nakleić??? czarna magiaSad