Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
zakładki str 27 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: zakładki str 27 (/showthread.php?tid=1273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - craftingbydominique - 12-01-2012

Mimo, ze spokojne, ladne sa, i grarut dobrze prawi, ze w oprawie choinkowej dopiero zablysna...


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - gofira - 12-03-2012

zdecydowanie stajenka pierwsza naj


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - spord - 12-08-2012

Ja nie wyłamuję się od reszty stajenka najbardzej mi się podoba.. Smile ALe wszystkie są śliczne Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe bombeczki str 10 - craftingbydominique - 12-11-2012

stajenka przesliczna, fakt, razem sie ladnie prezentuja, ale moze zbyt monotonne, choc z drugiej strony, bomki dziewczyny pokazuja nieziemskie, poprzeczka wysoko i kazdy by chcial z wodotryskami... a choinka z takimi bomkami nie 'tez', ale po prostu - piekna bedzie Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - RotkiwKerianna - 12-17-2012

i znów bombki, ale to chyba już ostatnie w tym sezonie...zaraz się za pisanki biorę..Smile
    i najnowsze    
katastrofa na pleksi...miały być jednakowe reliefy (moje 2 reliefy) ale bombka mi spadła i pękła ...aby zamaskować pęknięcie starłam jeszcze mokre reliefy i ...hmmmmmm jest różowe coś...pęknięcia nie widać...Smile        


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - Joanka215 - 12-17-2012

Te dziecięce z kucykami prześliczne, a reliefy, że mucha nie siada! Porywam kucykowe Big Grin


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - Erato - 12-17-2012

Reliefowa robota, proszę pani, pierwsza klasa! Big Grin Nawet "różowe coś" wyszło bardzo dobrze. A jako że to bajkowe kucyki, to i ten różyk mi nie przeszkadza Smile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - craftingbydominique - 12-17-2012

Reliefki cudne!


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - Shanna - 12-17-2012

Bombki bardzo ladne, choc sponge bob'a bym na choince nie chcialaTongue
A reliefy podziwiam bo slicznie Ci wyszlySmile


RE: trudne początki........czas teraźniejszy, nowe str 11 - RotkiwKerianna - 12-17-2012

(12-17-2012, 01:32 PM)Shanna napisał(a): Bombki bardzo ladne, choc sponge bob'a bym na choince nie chcialaTongue
A reliefy podziwiam bo slicznie Ci wyszlySmile

Sponge jest fajny....o ile są małe dzieci w domu.....dzieciaczkom się podoba...Smile
A reliefy...to mi się przyjemnie je robi, wiem wiem, to nie jest jeszcze "to" ale robi się je fajowo....nabiorę wprawy to będę trzaskać je wszędzie Wink