Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22 (/showthread.php?tid=1415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: babuszkowe prace ;) - pudełka str 12, świeczniki str 13 - jomajka12 - 03-07-2013

Lubię taki styl więc i taca mi się podoba. A co do zdjęcia - to ja widzę co trzeba i motyw - ten może najsłabiej i przecierki i słoje drewna. Swoją drogą, ciężko chyba się w takiej niedużej zamkniętej przestrzeni klei serwetki?


RE: babuszkowe prace ;) - pudełka str 12, świeczniki str 13 - makowababuszka - 03-07-2013

jomajka - węższy pędzelek miałam i poszło raz dwa, żadnych problemów, a serwetki wycinanie, nie po całości. Dorzucę jutro zdjęcia, to i cały motyw będzie widać Smile


RE: babuszkowe prace ;) - pudełka str 12, świeczniki str 13 - makowababuszka - 03-07-2013

(03-07-2013, 12:20 AM)mery napisał(a): Oj,Makowa,daj choć po jednym kwiatuszku na wiadereczkoSmile
No proszę CięSmile

Jak mi hiacynty przekwitną (a jak widać jeszcze nie zakwitły Tongue ) To coś z nimi uczynię, bo to nawet nie osłonki, tylko tak wsadzone w te wiadereczka - kupiłam w Biedronce Big Grin Więc jakbyś była zainteresowana takimi, to myślę, że jeszcze znajdziesz, bo kupowałam w tym tyg. Smile


RE: babuszkowe prace ;) - pudełka str 12, świeczniki str 13 - asiek_71 - 03-07-2013

Taca vel tacuszka całkiem całkiem mi się widzi, faktycznie na te wiaderka coś bym wrzuciła, nawet takie tyci tyciSmile Ale całość na duży +, szczególnie za przecierki


RE: babuszkowe prace ;) - pudełka str 12, świeczniki str 13 - makowababuszka - 03-07-2013

Tak jak obiecałam, wstałam rano licząc oczywiście na cudne słonce jak wczoraj, zrobiłam zdjęcia, żeby uchwycić każdy szczegół Tongue Zadanie dodatkowo utrudnia fakt iż na zewnątrz zachmurzenie, a w domu ciemno, więc jeszcze pod okno powędrowałam Smile
Mam nadzieje, że zdjęcia Was zadowolą, bo tacuszka widzę, że się podoba Smile

Tadam!

                   

Oczywiście przy zdjęciach starałam się jak mogłam Smile

Nie udało mi sie tylko uchwycić lekko żóltego, bursztynowego koloru całości, spowodowanego oczywiście lakierem.
Ale zaczęłam sygnować swoje prace transferem - banałem Smile Efekt nie do końca wymarzony ale zawsze to coś jednak Smile
   


RE: babuszkowe prace ;) - tacuszka str 17 - jomajka12 - 03-07-2013

Tacka wcale nie taka mała. a teraz widać jak ładnie kwiaty wtopiły ci się w tło.


RE: babuszkowe prace ;) - tacuszka str 17 - makowababuszka - 03-07-2013

Kwiaty wtopiły się bo musiały Smile
Za to inną tacę zaczęłam jakiś czas temu i świeczniki - komplet, nakleiłam wzór ale jakiś mi się nijaki wydaje, pewnie przydałoby sie cieniowanie, a nie umiem i d*** zbita...
Co do tej tacy, to mała - pojęcie względne. Jak dla mnie mała i niepraktyczna jeśli chodzi o rozmiar. Wolę coś dużego na czym można podać więcej niż filiżankę i łyżeczkę, no ewentualnie kostkę cukru się upchnie Smile


RE: babuszkowe prace ;) - tacuszka str 17 - Erato - 03-07-2013

No i to je ono Big Grin Teraz widzę w ogóle, jaki to wzór ładny, i że nie ma się do czego przyczepić, jeśli chodzi o wycinanie Tongue
Świetnie zrobione - nie podoba mi się, bo to nie mój styl, ale to nie o to chodzi. Ja bym takiego tła zszarganego nie umiała Smile


RE: babuszkowe prace ;) - tacuszka str 17 - makowababuszka - 03-07-2013

O widzisz Erato, te stare tła wychodzą mi dobrze (oczywiście skromna do tego jestem) za to cieniować kompletnie nie umiem, nad czym niemiłosiernie ubolewam...


RE: babuszkowe prace ;) - tacuszka str 17 - craftingbydominique - 03-07-2013

a ja mam pytanie, z tytulu bycia fanka Twoich przecierek Smile - kumam jakos drobne drapania, ale te wieksze zdrapy to czym? no ogolnie, jak mozesz, to tak w duzym skrocie - masz jakies specjalne drapaki, czy sciernym lecisz?