Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22 (/showthread.php?tid=1415)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - Dyzia - 02-06-2013

Babuszka pokazuje prace na innych zewnętrznych portalach, pewnie stąd ten napis, nie ma chyba sensu, by dla nas przygotowywała osobno zdjęcia, mi tam on nie przeszkadza.


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - makowababuszka - 02-06-2013

Tak, na chusteczniku były serwetka, po części po całości, drugi bok miał bardziej kombinowany, ale jedno zdjęcie tylko zrobiłam na szybko (jak to ja...). W kolorach brązu też widziałam tę serwetkę, ale ta wydała mi się zdecydowanie fajniejsza, żywsza i co najważniejsze, potrzebowalam coś z turkusem.

Co do zapisu na zdjęciach odnośnie zastrzeżenia, juz tutaj tłumaczyłam dlaczego, czemu i po co... Smile


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - Erato - 02-06-2013

A mnie to nawet fascynuje, ta sprawa z prawem autorskim - pewnie dlatego, że akurat robię studia podyplomowe z tego zakresu, to rozmaite przykłady się analizuje. Na przykład drukarki trójwymiarowe Big Grin Ale o decoupage jeszcze nie dyskutowaliśmy, chyba muszę poruszyć temat...


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - Dyzia - 02-06-2013

Też jestem ciekawa, jak to jest. Popytaj się też, czy kopiowanie toćka w toćkę przedmiotów dla osobistego użytku, nie na sprzedaż, jest dozwolone Smile


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - makowababuszka - 02-06-2013

(02-06-2013, 01:48 PM)Dyzia napisał(a): Też jestem ciekawa, jak to jest. Popytaj się też, czy kopiowanie toćka w toćkę przedmiotów dla osobistego użytku, nie na sprzedaż, jest dozwolone Smile

Może to tak jak z plikami na kompie, przez jakis czas możesz posiadać na własny użytek, następnie musisz wyrzucić Big Grin


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - craftingbydominique - 02-06-2013

ooo drukarki trojwymiarowe to jest czad, jak kiedys telefon..


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - brunetka - 02-08-2013

ojojoj...ale stylowy chustecznik Smile


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 - makowababuszka - 02-16-2013

(02-08-2013, 11:12 PM)brunetka napisał(a): ojojoj...ale stylowy chustecznik Smile

A który? Smile Dziękuję Smile

Dostałam dzisiaj rano telefon z zamówieniem na chustecznik, który miał być gotowy na wieczór. Jaki? Ano ładny Smile Więc jakaż była swoboda. W końcu mi się do czegoś suszarka do włosów przydała, bo zgodnie z przeznaczeniem nie używam...
Przedstawiam efekt końcowy:
   

Na zdjęciach nie widać, ale ma widoczny crack i wykonczyłam matowym lakierem, co mnie aż zachwyciło...


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 i 11 - jomajka12 - 02-16-2013

Oj, Makowa Panienko, (wybacz, babuszka mi jakoś nie pasuje), oba chusteczniki robią wrażenie. A rzeczy oklejane po całości czesto sa piękne, tylko człowiekowi tak głupio przyznać, że podoba mu się taka mało ( (hm!) pracochłonna rzecz. Chustecznik czarno biały w moim odczuciu bardzo oryginalny, nie widziałam jeszcze czegoś w tym stylu. Warto było zajrzeć.


RE: babuszkowe prace ;) - awangardowe pudełko str 7, chustecznik str 9 i 11 - Shanna - 02-16-2013

Oba chusteczniki bardzo ladneSmile Jestes niesamowita z tym zamowieniem wieczornym. Mam nadzieje, ze dobrze doszuszylas.